Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora a valószínűsége, hogy...

Mekkora a valószínűsége, hogy előbb indul meg a szülés első szülő nőknél, nagy babánál, és kislánynál? Vagy ez teljesen egyéni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Jó kérdés.Nekümk holnap kéne szülni(első),de a kisasszony egyenlőre semmiféle hajlandóságot nem mutat.Ja,és a becsült szerint nem pici.Szerintem egyéni.
2008. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem majd 2 héttel korábban jött a fiam, (pedig állítólag a fiúk ráérősek) és 3 és fél óra alatt túl voltunk rajta itthoni ébredéstől a megszületésig mindenen, holott azt mondják első szülésnél egy 8-10 órára simán készülhetsz. (ja és 1 órával korábban meglett volna ha nem akad el a feje) Szerintem ez teljesen egyéni. Max abból tudsz következtetni hogy mennyire van befordulva, (nekem előző héten már eléggé lent volt a feje) mennyire pontosan számolt az ideje.
2008. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!3350g 52 centi lányt szültem.Igaz közel 4 éve,de 2 hét túlhordással!!!!Nem tudom neked mi számít nagynak.Nekem ő már nagy volt.49 kg ról kezdtem a terhességem és csak hasra híztam.
2008. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem is kislányom lesz, nagyobbnak mondják, mint az átlag (eddig, tudom, nem lineárisan fejlődnek) és első baba lesz. Mindenki azt jósolja, hogy előbb fog jönni - nem tudom, ki mire alapozza. Volt már telihold is, de a kiscsaj még benn van... Holnap hidegfront, ki tudja, mi lesz??? Most vagyok 39 hetes.
2008. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy héttel nagyobbra mondták a kiscsajszit, és a korábbi időpontban is indult meg, 39 hetesen.
2008. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4 nappal korábban jött (első gyerek), szóval az se mindig igaz, hogy a fiúk ráérősebbek. Szerintem teljesen egyéni.
2008. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy minél nagyobb egy baba, annál lustább. :) De igazából nem tudom, az első kislányomat 1 héttel túlhordtam, 3500g-mal és 51 sm-rel született, tehát teljesen átlagos volt, bár az én méreteimhez képest valóban nagynak számított. Egy barátnőm viszont eddig mindhárom babáját túlhordta, volt közte 4500g-os és 3 kg-s is.
2008. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!