Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni fogok egy telefont a...

Venni fogok egy telefont a jófogáson. Elég drága ugyhogy mi van akkor ha nem működik jól a Telefon? Az eladó visszaadja a pénzt vagy megjavittatja?

Figyelt kérdés
Félek tőle, mi van ha nem jó a Telefon mert sokáig spóroltam rá és most bolti ár alatt tudnék szerezni.

2015. dec. 11. 12:22
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ha peldaul szolgaltatoi reszletre vette, aztan miutan eladta neked, ugy dont, nem fizeti a reszleteket, mert akkor letiltjak a telefont, es neked meg lesz egy draga papirnehezeked.
2015. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
ajjaj akkor ezt még megkérdezem tőle nehogy susmus legyen. köszi az infót.
2015. dec. 11. 20:42
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

"például ha vesztelesek vagyunk mindketten akkor tökmindegy a telefon nem?"


Felfogás kérdése. Őszintén remélem, szerencsével jársz, s így van ezzel minden eddig válaszoló is. De ehhez a mindegyhez.

Csak a szitut nézd, ne a konkrétumokat.


Én Vodafonos vagyok. Amikor átszerződtem, akkor egy olyan csomagot választottam, amihez kaptam egy LG telefont. Akkor ennek a bolti, független ára volt 74 000 Ft. Nekem 12 000 Ft-ot kellett adnom érte. Ezen felül a havi alapdíj pár száz forinttal magasabb.

No most én ezt eladom neked 60 000 Ft-ért. Mit szólsz? Megtakarítasz 14 000 Ft-ot. Hát nem remek ajánlat? Igaz, 12 000 Ft-ért is hozzájutnál. Sőt olyan tarifa is van, amelyikhez ingyen adnak telefont.

2015. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

" fáj hoy én találtam meg előbb"

"megkötöm az év üzletét aztán lehet irigykedni"


Te most komolyan erre vered a farkad? :D Azért valljuk be az év üzlete nem ott kezdődik hogy használtan veszek egy telefont.


Már csak azt nem mondtad milyen telefon és mennyiért veszed.

2015. dec. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
nagy bajban vagyok!azt mondta tegnap délután már feladta és ha nem veszem át eljön a két tesójával és kiherél és beteszi a telefont a golyóim helyére mia a faszt csináljak??? halgatnom kellett volna rátok:(
2015. dec. 12. 18:29
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hallgatni kellett volna, de az is lehet, hogy troll vagy.
2015. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Latod, megiscsak mukodik a szemelyes atvetel :)


Amugy, ha utanvetel, akkor a kiserolevelen rajta van, hogy mi van a csomagban, szoval a kezbesito elott nyitod ki (arra keszulj, hogy nem art, ha adsz egy-ket ezer borravalot a futarnak a turelmeert) es jegyzokonyvezteted, hogy mi van a dobozban. Szoval segond.

2015. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mostmár biztos vagyok benne, hogy csak egy idióta troll vagy.
2015. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%
Haha, na ezen most jót nevettem, ha troll vagy, ha nem. Amúgy ne aggódj, nem fognak eljönni, nem ér meg nekik annyit. Mondd meg nyugodtan a postásnak, hogy nagyon sajnálod, de nem kell a csomag, vigyék vissza a feladónak.
2015. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Megjött a doboz és a futár előt kinyitottuk egy kiállitási Telefon Volt benne. nem vettem át de már én is tudom kia feladója és ha sokat ugat feljelentem a fenébe. tanulság ha valami túl olcsünak tűnik ne vedd meg mert szart kapsz nem szert.
2015. dec. 18. 09:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!