Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » No.1 X-men X2 5.5, és No.1...

No.1 X-men X2 5.5, és No.1 X-men X1 5. 0 jó telefonok? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Milyen telefonok?

Fényképezője,kamerája milyen minősége milyen?


Gyakorlati tapasztalatok érdekelnének!!



2015. dec. 18. 21:33
 1/1 anonim válasza:

Gyakorlati információval nem szolgálhatok, de szerintem ez a tökéletes platform. Nem ezek a több száz ezres ganék, amik széttörnek azonnal h kicsúszik a zsebből..

Bár úgy tudom kínai termék, de hát tudjuk már a mostani sony, meg az apple,stb is az.. Én is kíváncsi lennék a belső megbízhatóságára, és erre a 13mp-es kamerára.

Árba szerintem elég magas, bár mennyire is hozza az igazi telefon fillinget, + látom tudja a mai agymosott,haszontalan appokat, vagy miket, tehát kívül telefon belül meg az a mai....világ.


Engem is érdekelne gyakorlati vélemény, ez a két telefon gyöngyszemnek tűnik, a mai világban!

Na és ha valaki tud olyan helyet ahol olcsóbb, az is jól jönne!

2015. dec. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!