Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lumia telefonok miért nem...

A Lumia telefonok miért nem terjedtek el annyira?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy Lumia 640 Lte telefont. Igaz hogy csak 2 napja használom, de soha nem cserélném el még egy Iphone 6s plus-ra sem. Szerintem ez a világ 2. legjobb telefonja(1. Lumia 950). De azt nem értem hogy ez miért nem terjedt el. Mert gyors, jobban személyreszabhatóbb mint az iphone, van rá alkalmazás(igaz nem annyi mint az androidon) és szerintem a legjobb az hogy ár/érték arányban ez a legjobb telefon. Sokáig kap frissítéseket, amíg az android szinte soha.
2015. dec. 26. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Induljunk ki abból, hogy milyen lett az asztali windows 10. Ha kicsit tovább dolgoznak rajta, de sikerül összefésülni a mobilos és a desktop platformot, akkor én nem aggódom amiatt, hogy lumia felhasználó vagyok, és várnom kell még egy hónapot vagy kettőt a végleges verzióra. Hogy miért nem volt korábban elterjedt? Annak megvan az oka: Nagy múltú gyártók botladoznak kezdőként egy kőkemény pályán, korábbi hibás döntések miatt, egyenlőre még szerény piaci részesedéssel. Én egyelőre elégedett vagyok azzal, hogy van egy stabil és megbízható telefonom, ami nem android tömegtermék, és nem méregdrága áj-sznobtelefon. Valamiért mégis mindig az én fényképeimet töltik át az ismerősök, ha pl egy eseményen dokumentáltunk többen is, mert azok a legszebb képek, és ha autóval megyünk ismeretlen helyre, az én telefonomat vesszük elő, mert azon van a heredrive, ha meg táborozni megyünk, a harmadik napon mindenki az én telefonomról telefonál, mert a többi már rég lemerült. Összességében, én szeretem a lumiámat, annak minden előnyével, és minden hátrányával együtt.
2015. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az utolsóval egyetértek. Én is szeretem a Lumiákat, de csak a Microsoft Lumiákat. A Nokia Lumiák valamiért nem tetszenek.
2015. dec. 27. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!