Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Más nem tapasztalta ezt a...

Más nem tapasztalta ezt a Sonyknál?

Figyelt kérdés
Előző telefonom Sony Z1 Compact volt. Egy éves sem volt, már nem érzékelte a töltőt. Azt mondták nem lehet javítani. Sony Z3 Compactot kaptam októberben. Mostanában ha töltés közben felemelem a telefont, nem érzékeli. Ha mozdulatlanul hagyom, olyan 95-97%nál elkezd villogni ki be a jelzőfény, alig érzékeli. Hihetetlen, hogy megint ez a baj... Már nem is tudom, van e garanciám, de ha ugyanez a gond, akkor végül is mindegy, javíthatatlan. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen a Sony telefonokkal?

2015. dec. 28. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
ismerősömnél is ez volt igaz 3-4 éve. Most az ismerősömnek sárgás a kamerája. De nagyon
2015. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!