Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem keres két napja, ha...

Miért nem keres két napja, ha állítólag szerelmes belém?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és körülbelül három hete kezdtem el beszélgetni egy sráccal (19), akit régebb óta ismerek, csak eddig még nem igazán ismerkedtünk.

Régebben (kb. két éve) egy suliba jártunk, néha-néha váltottunk egy-két mondatot társaságban, de nem is jutott eszembe, hogy lehetne köztünk valami.

Most, kábé két évvel azután, hogy utoljára láttuk egymást, csak úgy rám írt neten. Az első héten még csak Éjszakákba nyúlóan) beszélgettünk, a második héten már telefonálgattunk, és megejtettünk két találkozót is.

Minden nap hosszú órákig elbeszélgettünk, vagy chaten, vagy telefonon, és sajnos nagyon úgy érzem, hogy beleszerettem.

Nem terveztem ilyesmit, elsősorban a tanulásra szeretnék koncentrálni, de hát nem tudok mit csinálni...

Úgy voltam vele, hogy jó, ha már ilyen érzéseket tud kiváltani belőlem, akkor legyen kapcsolat.

Nagyon nyomult, általában ő keresett, a találkozókon is egyértelműen éreztem rajta, hogy nagyon tetszem neki. Többször célozgat(ott) rá, hogy odavan értem, egyszer a szeretlek szó is kicsúszott a száján. (Másnap bocsánatot is kért érte, félt, hogy ettől azt fogom érezni, hogy csak hirtelen meg akar szerezni, pedig nem így van, csak egyszerűen "Kimondta amit érez".)

Tovább nem is ragoznám, a lényeg tehát az, hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak.

Mégis, egy hete nem tudtunk találkozni, mert mindig kitalálta, hogy túl sokat kell tanulnia, orvoshoz kell mennie, túl fáradt, nincs kedve, satöbbi. Pontosan tudom mennyit kell tanulnia, és nem annyit, hogy ne tudjon rám egy-két órányi időt szakítani - főleg hogy nem lenne nehéz összehoznunk egy találkozót; egy városban lakunk.

Eddig háromszor is előfordult, hogy én elmentem a megbeszélt találkozóhelyre, írtam neki, hogy hol van, erre visszaírt/hívott, hogy "bocsi, mégsem érek rá".

Kérdése(i)m:

Ha tudja, hogy nem biztos, hogy ráér, miért nem szól előre?

Ha tényleg annyira odavan értem, miért rázott le egy teljes héten keresztül?

Miért csak akkor keres, amikor neki van hozzám kedve, és miért viselkedik közömbösen, ha én keresem őt?


Tegnap írtam neki Facebookon, meg sem nézte, pedig tudom hogy online volt. Ma délután látta az üzenetet, de nem reagált.


Előfordulhat, hogy csak úgy meggondolta magát?



2014. jún. 5. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen az is lehet! Akkor 1 kőkorszaki bukó! Nem szaladnék ilyen fiú után.
2014. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
100 h van vmi gebasz, beszéld meg vele, amint tudod, addig ne nagyon keresd, had főjön a saját levében
2014. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek a kisregénynek mindössze egy mondat a lényege.Nem érdekled eléggé,nem kellesz neki komolyan.Ezek után szerintem hülye lennél futni utána.
2014. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!