Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ébreszt a telefonom?

Miért nem ébreszt a telefonom?

Figyelt kérdés
LG G4C típusról van szó. Este beállítom az ébresztést, fenn meg is jelenik a kis ikon, hogy aktiválva, erre reggelre az ikon is eltűnik és a telefon sem ébreszt. Vajon mitől lehet?
2016. jan. 12. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Task killert használsz?
2016. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy micsodát? :) Bocsánat, új a telefonom még, eddig Windows-os volt, tehát még kicsit kínai nekem az android :)
2016. jan. 12. 08:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni egy ébresztő aplikációt a Google Playerről.Ott sem működik mindegyik.Ingyenes.I can t wake up aplikació.Szürke óra az ikonja.Az a jó.
2016. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, letöltöm :)
2016. jan. 12. 09:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Task killer alkalmazás: androidod telefonokra szokták tenni, hogy a fölöslegesen induló alkalmazásokat leállítsa, igy sporoljon az akkuval és memoriával. Ha használsz ilyet akkor jelöld ki az ébresztést kivételnek és jó lesz. Bizonyos alkalmazások nem működnek, ha átteszed SD kártyára (pl ébresztős widget).
2016. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem használok ilyen programot, a telefon "gyári" ébresztőjét szerettem volna használni :)
2016. jan. 12. 12:48
 7/12 Wadmalac ***** válasza:
Hallod-e, van egyáltalán csengőhangod beállítva? Mert lehet, hogy ébreszt ő, csak némán, te meg átszunyálod. :)
2016. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
micsoda elvárásaitok vannak he :D amúgy az lg nem a legjobb inkább windows phone a nyerő
2016. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van beállítva, igen :D Ennyire szerencsétlen azért nem vagyok :D Egyszerűen inaktiválódik az ébresztés, mire működnie kéne...
2016. jan. 12. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én ébresztőmben be kell állítani a napot is, hogy csak egyszer, vagy hétköznap, stb ébresszen. Nem lehet, hogy te mindig a mai napot jelölöd, ami természetesen inaktiválodik? Próbáld ki em reggellel, hanem 10 perc múlva beállítással és kiderül miért nem ébreszt vagy csak te alszol túl mélyen :)
2016. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!