Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T mobile-ról (Telekom) melyik...

T mobile-ról (Telekom) melyik szolgáltatóra érdemes váltani?

Figyelt kérdés
Az egyik előfizetésem nem újítottam meg náluk így át tudok menni máshova, melyik szolgáltató tud túlforgalmazási díj nélkül internetet nyújtani 2-3 ezres előfizuval? Melyik szolgáltatót ajánlanátok? Érvekkel alátámasztva kérném a válaszokat. T-mobile t meguntam, újabban késedelmi díjat számolnak fel, több éve vagyok előfizetőjük, de most meguntam őket, már eddig is csináltak nekem plusz költségeket párszor amit itt nem fejtenék ki, mert túl hosszú lenne, most betelt a pohár.

2016. jan. 12. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem Vodafone Mobilnet basic van. 3g/hó 3000Ft (azt extra adatot mond le, ha nem akarsz fizetni) Csak internetezésre használom mobil wifivel.
2016. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat természetesen 3GB :))

Általában jó térereje van, azért előfordul, hogy ledob, de nem túl gyakran. A sebesség függ a mobilwifi-től. Nekem egy HUAWEI van, szeretem.

2016. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Tengor ***** válasza:
95%

Egyik kutya másik eb.

Nem fogsz olyan szolgáltatót találni, aki nem számít fel késedelmi díjat, ha nem fizetsz időben.

Túlforgalmazási díj már egyik szolgáltatónál sincs, mindegyik lassítja a forgalmat, ha elfogy a kereted.

2016. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nincs túlforgalmazás, csak telenor korlátozza a mobilnetet 0 kb/s és szerintem a vodafone is.
2016. jan. 12. 12:18
 5/22 Tengor ***** válasza:
90%

Így van. Amit te szeretnél az a korlátozás nélküli, amire elég kevés példa van (UPC-nél talán?), különösen a havi 2-3 ezer Ft-os árkategóriában.

Célszerű lenne meghatározni, hogy mi az az adatkeret, amibe reálisan beleférsz és az alapján csomagot keresni.

2016. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A UPC csak más szolgáltatása mellé ad mobilnetet. A Vodafonnál, ha felhasználtad a kereted vehetsz plussz adatot (szerintem a többinél is). Ha korláltant akarsz, az 3000 Ft-ból sehol sem fog kijönni.
2016. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ismét egy mazsola, akinél le vannak tiltva a szolgáltatók weblapjai és nem tudja megnézni a tarifacsomagokat.
2016. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Jól van bunkókám, tapasztalatokra voltam kíváncsi nem arra, hogy egyes szolgáltatók mit írnak az oldalukon, de látom, hogy ideokádj valamit arra volt eszed, de értelmezni már nem tudtad a kérdést.
2016. jan. 12. 20:19
 9/22 anonim ***** válasza:
Amit írnak, azt kapod. A térerőtérkép szintén elérhető.
2016. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én még mindig a tapasztalatokra vagyok kíváncsi nem arra amit írnak, tmobilenál is írtak minden szépet és jót, csak éppen a szolgáltatás minősége nem éppen a legjobb, hogy az ügyfélszolgálatot ne is minősítsem.
2016. jan. 12. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!