Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T mobile-ról (Telekom) melyik...

T mobile-ról (Telekom) melyik szolgáltatóra érdemes váltani?

Figyelt kérdés
Az egyik előfizetésem nem újítottam meg náluk így át tudok menni máshova, melyik szolgáltató tud túlforgalmazási díj nélkül internetet nyújtani 2-3 ezres előfizuval? Melyik szolgáltatót ajánlanátok? Érvekkel alátámasztva kérném a válaszokat. T-mobile t meguntam, újabban késedelmi díjat számolnak fel, több éve vagyok előfizetőjük, de most meguntam őket, már eddig is csináltak nekem plusz költségeket párszor amit itt nem fejtenék ki, mert túl hosszú lenne, most betelt a pohár.

2016. jan. 12. 11:47
1 2 3
 11/22 Trauboy ***** válasza:
Ma vettem a Telekomnál 4050!!! FT-ért, beállítottam rajta 2300!!! FT-ért, és még a Facebook Lite-ot sem tölti be! A hálózat folyton elmegy, mindig csak 1-2 csíkon van! Ha nem térítik vissza az árát, bele b...om a tűzbe a hülye szerződésükkel együtt! Hozzá teszem, hogy a Telenorba 1500 FT egy kártya! Telenorról váltottam erre, de már megbántam! Semmit nem tölt be, amit el tudtok képzelni! Telenor kb 10x jobb!
2016. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Trauboy ***** válasza:
Kártyát vettem és netet állítottam be! De szerintem ennél bármi jobb!
2016. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az szívás, nekem csak 750-et késedelmi FELSZÓLÍTÁSra számolnak fel...azaz 2 db automatikusan generált SMS-re még csak nem is szarakodnak a papírral. További pár száz forintot fizetek azért, mert nem vagyok hajlandó az egyik előfizetésre EMAIL CÍMMEL fiókot gyártani, mert nekem kényelmesebb telefonszámon keresztül belépni és facebook-om sincs, hogy azzal lépjek be, ez is mekkora türhőség.
2016. jan. 13. 20:56
 14/22 A kérdező kommentje:
Na meg a másik, egy féléve már az egyik családtagomnak kellett okosteló, ki is néztük t mobile fun s kártya díjcsomag nem is rossz feltételekkel, e-pack kedvezmény, aham havonta módosul a kedvezmény feltétele. Először azért nem kaptuk meg, mert nem volt elektronikus cím, aztán nem fizettünk időben, aztán ez aztán az. Hát a f. szom beléjük, olyan kedvezmény, hogy nem az
2016. jan. 13. 21:07
 15/22 Tengor ***** válasza:

#11, és ha elégeted a szerződésed azzal mit érsz el? Az előfizetésed még nem szűnik meg

#13, a kényelemnek bizony ára van. Milyen kár, hogy e-mail címet nem lehet ingyenesen csinálni! Várjunk, de lehet!

2016. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hehe ma is le állt a sz .r szolgáltatásuk ennyit a tmobile-ról. És, ha nekem amúgy kényelmesebb, hogy nem csinálok netfiókot náluk? Had döntsem már én el, arra meg ne akarjon már kedvezményt megvonni... Különben a netfiók azért kellett nekik, hogy email-ben is tudjanak zaklatni...plusz még egy aszf-et ki is kellett pipálni, még nagyobb kötöttség, rafinált kis g. ecik ezek.
2016. jan. 14. 13:45
 17/22 Tengor ***** válasza:

Kérdező, buta vagy: a kedvezmény az nem jár alanyi jogon. Hagy döntse már el a szolgáltató, hogy ad-e neked v. sem. Ha azt mondaná, hogy holnaptól a "Kiss" vezetéknevűek 10 Ft kedvezményt kapnak, akkor sem szólhatnál jogosan egy szót sem.

A netfiók az egységesítés miatt kell. Ha nem kérsz reklámot, akkor nem küldenek, én nem kértem, még nem is kaptam.

Ha nagyon zaklatni akarnának, akkor megtehetnék telefonon, ha náluk vagy úgy is ingyen hívnának.

Igen, ma leállt a szolgáltatásuk. És? Ebből nem kellene messzemenő következtetéseket levonni. Majd ha holnap is leáll és holnap után is, akkor rájuk lehet sütni, hogy megbízhatatlanok, és érdemes váltani. Addig csak elvakult, buta fröcsögésről van szó.

2016. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szóval egy elvakult buta keményvonalas telekomossal van dolgom, természetesen jelentem is a h. lyeséged, mert nem a kérdésemre adod a válaszokat, amit jó lenne ha átfutnál még egyszer. Én már elhatároztam, hogy váltani fogok, nekem nem jött be kész, tehát ezen a vonalon maradva várom a kommenteidet, amennyiben igényled, hogy ide írj és nem csak vitatkozni jársz ide.
2016. jan. 14. 18:17
 19/22 Tengor ***** válasza:

Olvasd el az első hozzászólásom és aztán próbáld tippelni, hogy mennyire vagyok "elvakult" és "keményvonalas".

Pusztán csak butaságokat írsz, és nem szeretném ha az életed úgy élnéd le, hogy azt hiszed ezek igazak.

Nyilván te tértél el a tárgytól, én csak folytattam. Innentől kezdve...

2016. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem fognak zaklatni email-ben mi?:)

Máris jönnek sorban az email-ek :) az ilyen olyan felmérésükkel kapcsolatban, hagyjuk is az egészet még a spam szűrő sem szűri meg mivel mindig másik email címről jön az üzenet.

2016. jan. 15. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!