Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az Androidomat...

Hogyan lehet az Androidomat teljesen resetelni (úgyértem magát az android OS-t is, nem csak a beállításokat) ha nincsen google play-em?

Figyelt kérdés
Szóval, valami nagyon okos, szakértő emberre lenne szükségem, mert elrontottam az LG L65 telefonom operációs rendszerét :D nincsen most rajta se böngésző, se google play, se semmi. úgy tudom ezek nélkül az android (vagyis teljes ROM) újratelepítése nem lehetséges mit csináljak most? Ha kellenek a telefon adatai, szívesen elküldöm!

2016. jan. 13. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Nem böngésző kell hozzá, hanem kábel meg számítógép. Amúgy megy a telefon? Ha igen, ezért kár ujra flashelni. Sok custom ROM "googlitalanitva" van. Ha csak az a bajod telepítsd a hiányzó appokat.
2016. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A google valami olyat ír a google play szolgáltotásoknál hogy nem kapja meg a szükséges engedélyeket :/
2016. jan. 13. 20:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam a neten anyagot arról, hogyan lehet teljesen újrakreálni a mobilt :/ csak olyat találtam, hogy kell hozzá app, de sajna a mobilra nem enged telepíteni semmit...nincsen hozzá jogom elvileg :D
2016. jan. 13. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha ennyire nem értesz hozzá (ez teljesen egyértelmű abból amit írsz), akkor vidd szervizbe mielőtt valami nagyobb galibát csinálsz amitól akár a készülék is kipurcan.
2016. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Ennyire nem értek hozzá"???? Miről beszélsz? Flasheltem, újraraktam a ROM-ot és most már jó. A leírtak melyik részéről következtettél arra, hogy én nem értek hozzá..
2016. jan. 15. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.


A romot újra lehet rakni, a lentebb adott linken mindent megtalálsz.


Nem nehéz rávarázsolni a google play-t, rákeresel a neten: vending.apk letöltesz egyet, a telefonodat összedugod a géppel, felmásolod. onnan telepíted. ugyanezt egy böngészővel (opera, firefox.... amelyik neked kedvesebb).


Ha újra akarod rakni a romot:


[link]


itt minden lényeges dolgot megtalálsz.


Ajánlott a gyári visszarakása..... elég jól beállított, a felesleges appokat ki is lehet lőni, ne foglalják a memóriát.

2016. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!