Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 hónapja vettem iphone 5 S-t...

Anonimuus8 kérdése:

1 hónapja vettem iphone 5 S-t 2 éves hűség nyilatkozattal és megjött az első számlám most miért ennyi?

Figyelt kérdés
12000 ft volt a számlám úgy hogy ingyen telefonálok és nem küldtem egy darab sms.est sem a hónapban 2000 ft a netem. ez a 12000 nem is olyan vészes de ott helyben bekellet fizetnem 75000 ft amire aztmondták ,hogy "nem fog elveszni" hanem majd valami lesz azzal de nem értettem pontossan mi ? és azt vártam,hogy majd szépen 1-2-3 hónapig abbol a 75 ből fizetik a számlám vagy legalább nekem kevesebbet kell mert 24 hónapig a 12 ezer meg a 75000 az már kb két iphone 5s...segítsetek légyszives, köszönöm
2016. jan. 17. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
lol...persze, hogy nem veszett el, hiszen náluk van...szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatot, nekik is legyen egy jó napjuk
2016. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Számtalan ilyen eset van, amikor a delikvens azt hiszi, hogy k* olcsón megkapott egy menő telefont és az első számlától elájul. Mielőtt aláírjátok az ilyen hűséges szerződéseket, el kellene olvasni, és tájékozódni is. Menj be a szolgáltatódhoz és végre tudd meg mire írtál alá 2 évet.
2016. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"megjött az első számlám most miért ennyi?"


A számlán tételesen ott szokott lenni, hogy mire vonnak le annyi pénzt, esetleg nézd meg milyen tételek szerepelnek azon a számlán.

2016. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
79%
Nem értetted pontosan de azért alá írsz 2 évre egy szerződést :D Gratulálok.
2016. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Az, hogy mit mond az ügyintéző, az egy dolog, tudod, az elszáll, az számít, amit aláírsz.

Vedd elő az aláírt szerződést, olvasd el figyelmesen, és ha ellentmondást látsz, akkor reklamálj, ők is tévedhetnek.

2016. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató?
2016. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 12 ezer az a havidíjad?
2016. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Egy épkézláb mondatot nem tudott helyesen leírni. Miért lepődtök meg azon, hogy fogalma sincs mit írt alá? Megérdemli.
2016. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb ezt tudom leírni mint már előttem írtak. A szerződést átkell olvasni és értelmezni. Egyébként az a legnagyobb hülyeség szolgáltató függőt venni . Ettől már csak az a nagyobb marhaság hogy két évre elkötelezni magát az embernek. És bizony mire eltelik a két év rájössz hogy három ájfont vettél.
2016. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Egyébként az a legnagyobb hülyeség szolgáltató függőt venni . Ettől már csak az a nagyobb marhaság hogy két évre elkötelezni magát az embernek"


Várom az érveket.

2016. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!