Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 hónapja vettem iphone 5 S-t...

Anonimuus8 kérdése:

1 hónapja vettem iphone 5 S-t 2 éves hűség nyilatkozattal és megjött az első számlám most miért ennyi?

Figyelt kérdés
12000 ft volt a számlám úgy hogy ingyen telefonálok és nem küldtem egy darab sms.est sem a hónapban 2000 ft a netem. ez a 12000 nem is olyan vészes de ott helyben bekellet fizetnem 75000 ft amire aztmondták ,hogy "nem fog elveszni" hanem majd valami lesz azzal de nem értettem pontossan mi ? és azt vártam,hogy majd szépen 1-2-3 hónapig abbol a 75 ből fizetik a számlám vagy legalább nekem kevesebbet kell mert 24 hónapig a 12 ezer meg a 75000 az már kb két iphone 5s...segítsetek légyszives, köszönöm
2016. jan. 17. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10. Milyen érveket vársz? A kérdésbe ott az érv. Meg már azóta többen leírták. Ha nem érted sajnállak.
2016. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor bővebben, ha már képtelen voltál felfogni: sehol nem látom, miért marhaság az, ha valaki régóta egy szolgáltatónál van, hűségidővel, kedvezményekkel? És ha már úgyis annál a szolgáltatónál marad, milyen kár éri, ha függő készüléke van, netán részletre?
2016. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!