Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy Nexus 6p?

Iphone 6s vagy Nexus 6p?

Figyelt kérdés
Eközött a két eszköz között vacillálok. Az apple termékeket szeretem viszont megtetszett ez a nexus is mivel elég sok mindent tud és olcsóbb is. Viszont az iphonehoz is húz a szívem. Nem tudok dönteni. Melyiket választanátok és miért?
2016. jan. 28. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd biztos jön öt ilyen meg öt olyan válasz. Majd te eldöntöd.
2016. jan. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem iPhone 6s van, személy szerint teljesen meg vagyok vele elégedve. Gyors, a kamera hihetetlenül jó, nagyon szép képeket készít, a képernyője kifogástalan, és nem utolsó sorban ránézésre is gyönyörű telefon.

Én még Karácsonyra kaptam meg szüleimtől, mivel a régi telefonom felmondta a szolgálatot. (iPhone 5 volt, azt is nagyon szerettem)

Nem rábeszélni akarlak, neked kell eldönteni. Én az iPhone-t választanám.

De a te döntésed! :)

Majd írd meg melyiket vetted meg;)

2016. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mire van igényed, pénzed, szükséged,én nexus 5 szinte ugyan az mint az uj nexus az apple presztizs kérdés... De ezt neked kell eldönteni! :)
2016. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!