Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyiért megéri az iPhone 6?

Ennyiért megéri az iPhone 6?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,aki egy 4 hónapos,16gb-os asztroszürke iPhone 6-ot ad el,120 ezerért. Megéri?

Én azonnal megvettem volna,de a bibi az,hogy vodafonos,én meg telenoros vagyok. Ettől megéri? Mennyibe fáj egy függetlenítés? Vagy inkább hagyjam?


2016. jan. 31. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki van fizetve? Vagy részletre hozta ki? Mert ha nem fizeti lesz 120ezerért egy téglád
2016. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már kifizette,kártyafüggetlenítés kell. Tehát a telefon nincs lezárva iClouddal,vagy hogy szokott lenni. Érted.

Engem csak az zavar,hogy vodafonos,én meg telenoros vagyok.

2016. jan. 31. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos de már kifizette, aha
2016. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Simán bármikor ki lehet fizetni, nem kell megvárni a 2 évet. Utána kell járni, hogy tényleg kifizette e, illetve a vodát kell megkérdezni, mennyiért függetlenítenek.
2016. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha éppen ki is van fizetve, akkor is nagy valószínűséggel hűségidővel hozták ki. vodafone-nál függetlenítés ehhez van kötve. ha még van rajta hűség, akkor legalább 20ezer Ft...ha már több éves lenne, akkor lemenne akár néhányezer Ft-ra, de ez ugyebár kizárt, ha 4 hónapos.


120-ért jó esetbe kártyafüggetlen 5S-t kapsz...6-ot még most sem nagyon 140 környékén...pláne ami 4 hónapos, én egyből adnám 150-160ért.

2016. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem veszem meg. Esetleg ha valakit érdekel,itt van a link: [link]
2016. febr. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!