Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5s v.6? 16,32,64 gb? Melyiket...

5s v.6? 16,32,64 gb? Melyiket éri megvenni?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves Samnsung Galaxy S3-am..úgy érzem ideje kipróbálni valami újat,mert az androidtól az agyfsz kerülget. Mára szerencsétlen borzalmasan lassú,fagy és max. 1 óra az üzemideje (olyan vagyok miatta, mint a trolibusz, kötött pályás, ahol konnektor van ott vagyok én is) a többit jobb,ha nem is említem,mert siralmas... az egyetlen szerencséje csak az,h. nagyon szerettem és míg nem lett használhatatlan nem is éreztem szükségét a váltásnak.


Az 5s-el semmi gondom nem lenne,viszont olvastam,hogy kérdéses meddig fut el rajta az új ios. Emiatt jött képbe a 6. Szerintetek melyiket érné meg megvenni és mekkora tárhellyel? Javarészt telefonálásra, sms-re, facebook használatra és néha fényképezésre használnám, játszani nem nagyon szoktam arra ott van az iPadem.


Minden hasznos tanácsot meghallgatok, elfogadok!

Köszönöm!



2016. febr. 4. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom hogy jobb a 6-os széria de csak akkor éri meg ha van is rá pénzed!

Ráadásul szerintem az hogy meddig "fut" el rajta az új Ios teljesen abszurd,ugyanúgy fut ahogy a többi Iphone-on! (esetleg nagyon minimálisan lassaban)

Ha nem nagyon játszol és filmeket sem nagyon nézel akkor bőven elég a 16gb-os-is

Remélem segítettem! :)

2016. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Javarészt itt most nem az ár a befolyásoló tényező,hanem hogy jól működő, tartós készülékem lehessen és, ha bármi gond van akkor elérhessenek a szüleim vagy adott esettben én őket (főleg azért,mert apum kórházban van).


Köszönöm a véleményedet! :)

2016. febr. 4. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem számít az ár, akkor 6-ot vegyél. :) 5s is megéri, csak azt azon a rendszeren kell hagyni, ahogy megkapod, nem szabad frissíteni.

Bár ha csak ennyire használnád, akkor felesleges a 6, jó lesz az 5s is. Szerintem bőven elég a 16 gb. :D

2016. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel 32GB nincs, ezért 64gigás iPhone 6-ot ajánlok. Nekem egy éve teljesen rendesen működik, semmi probléma nem volt vele. Nem akadozik, fut rajta minden mint Ussain Bolt!:)
2016. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!