Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kínai gyártó telefonját...

EszPeti kérdése:

Milyen kínai gyártó telefonját érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

A párommal arra gondoltunk, hogy kipróbálnánk egy ilyen telefont. Egész jó áron kapható már egész jó készülék, csak épp a gyártó nincs még meg. Sokat hallani, olvasni rosszabbnál rosszabb, vagy épp jobbnál jobb, árban megfizethető készülékekről. Kinek mi a tapasztalata? Esetleg tanács márka ügyben?

Eddig három gyártó telefonjait néztem meg, akik esetleg befutók lehetnek. Umi, Ulefone, valamint az Elephone.

Kérek mindenkit, hogy normális hangnemmel írjon. Köszönöm előre is annak, aki válaszol.



2016. febr. 8. 03:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ha kínai telefont vennétek, érdemes a xiaomi, huavey márkákat megnéznetek, azpk elég jó minőségűek , ég garancia is van rájuk.
2016. febr. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Huawei nem rossz.
2016. febr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Xiaomi és a Meizu nagyon jók. Nekem most egy Jiayu G2F-em van lassan 2 éve. Erre sincs semmi panaszom.

Még a Zopo, Thl, Doogee készülékei se rosszak.

De a kis hazánkban ismertebb Huawei, ZTE és Lenovo telefonok közt is érdemes szétnézni. Csak arra kell figyelni nehogy hamisítványt vegyél.

2016. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kis hazánkban Huawei és Xiaomi, de szerintem érdemes kacsingatni az Alcatel felé is.
2016. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én Doogee x5 Pro-t vettem, nagyon meg vagyok elégedve vele. :)
2016. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mi igazából egy Ulefone Paris-t néztünk, meg egy Umi-, aminek most nem jut eszembe hirtelen a fantázia neve. Néztem tesztet róluk, és olvastam fórumot is, és egész jókat írtak róluk, plusz a teszteken is jól szerepeltek. Ezekből van valakinek tapasztalata?
2016. febr. 8. 15:40
 7/19 anonim ***** válasza:
A Tinydeal-on nézzetek szét. Találtok többet is.
2016. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Esetleg nézzetek rá a Oneplus X-re is, többen használják Európában, több third party ROM is várható rá. Umi Ulefone és Elephone általában kiadják a telefont, majd pár hónap múlva jön a következő modell, a szoftver update nem annyira jellemző.

Arra figyeljetek, hogy EU warehouse-ból rendeljétek, különben ÁFA és vám is terhelheti a rendelést, amivel együtt már nem annyira éri meg.

2016. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Tinydeal-on milyet érdemes nézni?

Amúgy csak eu raktárból rendelnénk, pont a vám miatt. Nekem 3 éve egy Lenovo telefonra, ami kinából érkezett és kb 30.000 Ft-ba került, 8000 Ft vámot kellett fizetnem. Akkor még nem tudtam az eu raktár dolgot. :)

Néztem több telefont is, de egyelőre még mindig az Umi, és az Ulefone jönnek be árban és tudásban is. Bár van egy-két Xiaomi és Jiayu telefon is, ami még számitásba jöhet.

2016. febr. 9. 01:11
 10/19 A kérdező kommentje:
Nos, csak nekem nem érhető el a Tinydeal honlapja? Tud valaki esetleg ezen, és a Coolicool oldalon kivül másik oldalt, ahol érdemes nézegetni, és van EU raktáruk?
2016. febr. 9. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!