Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia vagy iPhone? Melyik...

Lumia vagy iPhone? Melyik felel meg jobban az alábbi elvárásoknak szerintetek?

Figyelt kérdés

Telefon, Sms

E-mail

.pdf és .doc kezelhetőség

megbízható ébresztő, emlékeztető és jegyzet funkció,

nem hátrány ha van diktáló alkalmazás, vagy lehetőség

Fm Rádió

Hírolvasó alkalmazások

Megbízható, átlagos sebességű internet kezelés (nem kell a leggyorsabb, csak ne fagyja halálra magát)

Közösségi oldal minimális használata


A legfontosabb, hogy stabil legyen a rendszere (platform). Az összeomlós, befagyós történet nem fér bele.

Sokat dolgozok Windows-on (laptop és asztali pc). Mennyire van értelme ennek a Continuum-nak? Használom én azt?!


A távoli hozzáféréshez egy applikáció pél. nagyon jó, mert múltkor is pofátlanul messziről jelentkeztem be a telefonomon a munkahelyi


(non-stop) gépre, hoztam létre egy ftp szervert és töltöttem fel rá fontos fájlokat a telefonomon keresztül. Ezt tudja a Lumia 950 pl. ?


Vagy a WP-re van ilyen alkalmazás?


Nagyon gondolkozok egy Lumia 950-en. Vannak vélemények róla, tapasztalatok?



2016. febr. 11. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Iphone
2016. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
65%
Iphone
2016. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Mindkettő jó, de a Windowsal való együttműködés a Lumia felé billenti a mérleget!
2016. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

WP!


Fantasztikusan kezeli a felhőben lévő dokumentumokat telefonon/gépen

Távoli hozzáférés is működk.

Nagyon stabil a wp8.1, 10 még nem, de hamarosan érkezik és stabil lesz az is.

összeomolni, befagyni nem fog a mostnai wp-vel sem.

teljesen használgató a dolog

2016. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%

iPhone!

A wp rendszerű telefonok sz*rok, nem véletlen, hogy jóval kevesebben használják, mint az iOs-t és az Androidot. (és mielőtt bárki leugatna, hogy ismeretlenül szidom a wp-t, volt winfosos telóm, örültem, de örültem, hogy sikerült megszabadulnom tőle, soha többet nem lesz)

2016. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Én WP-s vagyok, de a helyedben egy iPhone 6s-t vennék. Alkalmazások téren nagyok az igényeid, ezt a WP nem tudná biztosítani neked.
2016. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
iPhone. Amúgy iOS-en alapból nincs FM rádió (WP-n nem tudom), ez legyen a legkisebb problémád, max letöltesz valami appot, hát ezen ne múljon.
2016. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

#5-ös. Azért használják sokkal kevesebben, mert Amerikában, az emberek 90-95%-nak Iphone -ja van, ami azért van, mert ott sokkal olcsóbb (meglehet nézni neten is), és az emberek 100%-osan ki tudják használni. Mo.-n nem lehet kihasználni 100%-osan.


De hogy a kérdésre is válaszoljak :)

Szerintem a 950-el nem fogsz mellé, piszok gyors, és a win10 is frissulni fog még a kritériumoknak mind2 megfelel, de mint mondtam, egy winodws Phone sokkal jobb, abbol a szempontból is, h rohadt jol kezeli, az ilysn .pdf, .doc fájlokat +rádió (ami mondjuk nem annyira fontos, de én is hallgatom néha :P ). Nekem egy 830-am van, de nem bántam meg , hogy megvettem. A Windows Phone -okkal annyi "naj" van, h kevesebb ra az app. De a fontosak Megvannak rajta.


Most jöhetnek az Iphone-imádók, es lepontozhatnak nyugodtan. Mégegyszer mondom: ABSOLUTE SEMMI BAJOM NINCS AZ IPHONE-AL, DE NEM LEHET 100%-OSAN KIHASZNÁLNI, + TÚL VAN ÁRAZVA EGY ICIPICIT :). Ettől fuggetlenul, egy nagyon -nagyon jo telefon :)


Remélem Segítettem :)

2016. febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

"8.1, 10 még nem, de hamarosan érkezik és stabil lesz az is."



Tipikus Wp fan duma :D


Szar, de vedd meg mert majd egyszer jó lesz.

Ebből a hokiból valami 4 milliót adtak el, a droidokból meg iphoneokból milliárdokat.

Akkor melyik a jobb?

2016. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

"Azért használják sokkal kevesebben, mert Amerikában, az emberek 90-95%-nak Iphone -ja van, ami azért van, mert ott sokkal olcsóbb (meglehet nézni neten is),"


Persze, annak hogy az Iphone jobb annál a fosnál, semmi köze, áh hol!?


Ez is mindent elmond, a kutyának nem kell a Wp

2016. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!