Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia vagy iPhone? Melyik...

Lumia vagy iPhone? Melyik felel meg jobban az alábbi elvárásoknak szerintetek?

Figyelt kérdés

Telefon, Sms

E-mail

.pdf és .doc kezelhetőség

megbízható ébresztő, emlékeztető és jegyzet funkció,

nem hátrány ha van diktáló alkalmazás, vagy lehetőség

Fm Rádió

Hírolvasó alkalmazások

Megbízható, átlagos sebességű internet kezelés (nem kell a leggyorsabb, csak ne fagyja halálra magát)

Közösségi oldal minimális használata


A legfontosabb, hogy stabil legyen a rendszere (platform). Az összeomlós, befagyós történet nem fér bele.

Sokat dolgozok Windows-on (laptop és asztali pc). Mennyire van értelme ennek a Continuum-nak? Használom én azt?!


A távoli hozzáféréshez egy applikáció pél. nagyon jó, mert múltkor is pofátlanul messziről jelentkeztem be a telefonomon a munkahelyi


(non-stop) gépre, hoztam létre egy ftp szervert és töltöttem fel rá fontos fájlokat a telefonomon keresztül. Ezt tudja a Lumia 950 pl. ?


Vagy a WP-re van ilyen alkalmazás?


Nagyon gondolkozok egy Lumia 950-en. Vannak vélemények róla, tapasztalatok?



2016. febr. 11. 16:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%

A csapból is Iphone folyik ember, vedd mar eszre, minden sztárnak olyan van... En nem mondtam olyat, h sz*r, de k***ara tul van arazva, nem eri meg megvenni Magyarországon. Mirol beszélsz? Persze, h milliárdok fogytak, rengetegen használnak Iphone-t, de nem azért mert annyival jobb, hanem mert rohadtul ki kehet használni, es Amerikában az nem pénz...

A droidok meg hogy jonnek ide, a kérdezőnel szoba se került, te meg jösz itt a statisztikákkal, h droidbol mennyi fogyott....

Droidbol mennyi típus van?! Hm?? Rengeteg, nagyon sok. Akkor meg, h a fr****a ne fogyott volna sok belole? A droid egy nagy rakás sz*r, ugy ahogy van...fagy le minden 5. másodpercben. En leírtam a véleményem, idejosz, es izélsz itt...

Ezt nézzétek meg amúgy, innen is kiderül, h miért van annyi embernek Iphone-ja Amerikában:

[link]

2016. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%

A WP egy fos, hiába kapálózol, a kutyának nem kell.

Te magad is elismerted, hogy majd akkor lesz jó, ha piros hó esik.

2016. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

"Te magad is elismerted, hogy majd akkor lesz jó, ha piros hó esik."

Ezt honnan szurted le? Mind1 is, nem fogok lesüllyedni a szintedre. Akivel nem lehet beszélni, avval nem érdemes. Ha nem mondhatom el a saját véleményem, akkor meg mind1 :) Okos enged, szamár szenved. Amúgy meg ha megtanulnál kezelni, egy wp-t, te is rájönnél, h nincs igazad ;) De gondolom neked is csak menosegbol van Iphone-od, uh...(te se használod ki 100%-osan) . Egy szép napot

2016. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat hasznosak voltak. Iphone-ról váltanék tehát tudom hogy jó telók az almák, a droidtól rosszul vagyok. Sok a negatív tapasztalatom. Lumia 950-en gondolkozom. Csak a kérdés számomra az, hogy mivel kb két hónap múlva tudok majd venni egyet (előfizu lejárta) addigra hátha jön ki még egy build rá és fixálódnak a hibák. Alapjában tényleg jónak tűnik a WP10, a kérdés hogy a többségnek mi a tapasztalata. Ha több a pozitív vélemény akkor az mellett döntök.


Szerintem a szifon a világ legjobb telefonja, de 1. nem adok annyit érte, mert kb 50-el ér kevesebbet mint amit elkérnek, 2. zavar hogy ekkora a hype körülötte. Ha nem lenne ez a felhajtás és divat, meg státusz-szimbólum, akkor szívesebben maradnék ennél a platformnál, de ez nem olyan siker mint anno a Nokia készülékeké, az nem volt státusz jegy, most viszont az iphone az. Nincs vele bajom, de nem nekem való. A WP jobban tetszik.

Bár ha sok a negatívum maradok az Ios-nél.

2016. febr. 12. 12:48
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Akik itt szidják a WP-t azok nem használtak wp-t. Nekem fél éve van egy Lumia 735-öm és egyszer sem fagyott le, indult újra, egyszer sem lassult be és nem is melegedik.

Folyamatosan használom az Office csomagot, ha utazom akkor is tudom és ott folytatom vele a munkát ahol az utazás közben abbahagytam.

Continuumnak annyi értelme van, hogy rádugod a telefonod meg a képernyőt és nagyban látsz mindent.

Akinek nem játszani kell egy telefon annak nagyon jó megoldás a Lumia.

Nyugodtan vedd meg, mert nagyon stabil a win8.1 és a 10 meg mégjobb, de abból még nem jött ki a hivatalos verzió. Ha kijön nem lesz semmi gond vele! Én a helyedben tuti azt venném!

2016. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
Na erről beszélek, amit az utolsó mond :) Végre egy értelmes ember. Azt elfelejtettem mondani, hogy akinek nem játszásra kell, annak tökéletes. De ezt leírta az utsó. Szoval a 950-el nem fogsz mellé ;)
2016. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%
nekem volt Lumiám, de már 1-2 hét után beláttam, hogy hülye voltam, amiért engedtem rábeszélni magam. Amint lehetett eladtam, és visszatértem az Apple-hoz. Az irodai funkciók tényleg hasznosak benne, de azon kívül semmi másra nem jó.
2016. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A Lumiákban már több éve mozognak a képek, mint most az iphone 6-ban :D
2016. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de iphone-on nem lesz fm rádiód. Kizárólag nettel és alkalmazással tudod csak megoldani. Bár van benne FM vevő, de úgy lett megcsinálva hogy ne lehessen használni ilyen meg olyan okok miatt. Több 10ezer az a bedugós csatlakozó amit rá kellene tenni, hogy használható legyen a gyakorlatban. Én vettem 5000ért egy igazi minirádiót és nem meríti a telefont akkor. Ez így a legjobb megoldás.

A felső kategóriában már jók a telefonok. az ájfon túl van árazva ez nem kérdés, stabil a rendszere, de egy 50ezres samsungnak is egész stabil. De amiket írtál, az windoswra megfelelőbb, v androidra, egy felső kategóriás cuccra.

És nem tudom ki hogy van vele, de az nem szempont, hogy ne fagyjon, mert még a legstabilabb rendszert is le lehet fagyasztani nem hozzáértő kézben - anyám pl szétnyúzta az iphone-t kb 20 perces nyomkodás után :D szerintem ő minden telefont le tudna fagyasztani :) - bár sok-sok éve van ilyet teéefnom nekem még nem sikerült. :)

remélem segítettem a nagy büdös hablattyal :D

2016. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
45%
Mikor megkapom azokat a kérdéseket, hogy neked van fm rádiód? Hogy megy net nélkül az útvonalterveződ? Lelassult a telefonom...stb...Ezért van Lumiám :)
2016. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!