Lg g4 vagy iphone6?

Figyelt kérdés
Melyiket lenne érdemesebb vásárolni illetve melyik a jobb készülék?

2016. febr. 16. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

IPhone6: dual core-os 1.2-es proci, 4,7 colos, 8 mpx-es kamera, 1 gb ram

LG4: dual core 1.8-as proci, 5,5 colos, 4G LTE, 16 mpx-es kamera, 3 gb ram


Akármennyire is sztárolják az IPhone-t szerintem még mindig nem akkora szám. Persze nincs iphone-om, de használtam már, és nem nyűgözött le. Én ezen paraméterek alapján szoktam telefont nézegetni, és eddig sosem csalódtam egyikben sem. Úgyhogy én a te helyedben LG4-et vennék, de ezt neked kell eldöntened.

2016. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tökmind1, mert ezek közül tényleg mindkettő hozza ugyanazt a szintet.


ami esetleg szembetűnő lehet, vagy kiemelkedő, az a fényképezés, amiben az lg g4 jobb, mivel arra eléggé rágyúrtak, szóval ha fotózni akarsz, akkor inkább lg.


nekem i6 van, és én megvagyok vele elégedve, de ha lenne lehetőségem második telefonra, simán bevállalnék egy g4-et.

2016. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyanazt a szintet hozza, az a kérdés, hogy az Android vagy az iOS jön be jobban?
2016. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. A G4 octa-core-os.

Kamerába jobb a G4, és persze árban is. Ha számít az ár és a kijelző mérete akkor a G4et ajánlanám. Hogy iOS vagy Anroid az meg sz tem személyfüggő. [Ha G4 lesz akkor egy quickcircle tok az sokat dob rajta sz.tem]

2016. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából nekem még G2-m van, de tele van állati jó alkalmazásokkal, mint pölö a távirányító, a kisablakos tok,a több alkalmazás együttes használata a kijelzőn, a QuickMemo jegyzetelő zseniális, lehet vele az aktuális képre rajzolni. Van egy csomó tök jó saját alkalmazás, pl az LG Backup, mellyel a régi LG ÖSSZES beállítását és fájlját hátlap-összeérintéssel át lehet hókuszpókuszkodni az új LG-re. Az iPhone az égvilágon SEMMIT nem tud. Gyors, mint a fene, ez igaz, de ennyi. Az LG-nél rengeteg nagyon hasznos,és a hétköznapokban jól használható alkalmazás van. A G4 infraportját pölö be tudod programozni, hogy nyissa a garázskaput, meg ilyesmi. Én nem csak, hogy G4-et vennék, hanem G4-et veszek.
2016. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#4: 6 magos proci van benn, de mind1... Amúgy én a G4-et venném!
2016. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!