Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üzletben vásárolt használt...

Üzletben vásárolt használt készülékre, garancia?

Figyelt kérdés

Fiamnak vásároltam kb 3 hete egy telefont. Az eladó azt mondta a középső gombot nem kell használni csak ha ki akarom kapcsolni, akkor hosszan es erősen nyomjam.

Hazavittem és kiderült hogy hibás, a lányomnak ugyanolyan telefonja van és megmutatta hogy bizony nagyon is fontos hogy az a gomb működjön.

Vissza vittem másnap, a számlát is elkérték és 3 nap múlva kellett volna a javított készülékért mennem.

Sajnos a mai napig nem kaptam vissza sem a penzt sem a telefont csak ígérgetnek.

Azt mondtak penzt nem adnak vissza, mert hiába vittem vissza másnap csak szerviz garancia van (ha javítható, ha nem hat így jártam)

Az eladó mindig valami szervizt emleget (sem címet, sem telefonszámot nem ad meg) hogy ő csak közvetít és a szerviz akár egy hónapig is vizsgálhatja a készüléket!

A fiam holnap utazik vissza és nincs újabb 80.000ft om egy telefonra.

iPhone készülék.

Valóban így lenne ahogy az eldó állítja ? Nem tehetek semmit?

Hova fordulhatok?


2016. febr. 25. 19:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!