Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy gond hogy nem tud 4G-t a...

KyrieIrving kérdése:

Nagy gond hogy nem tud 4G-t a mobilom?

Figyelt kérdés

Egy Lenovo A536-os mobilom van, ami csak 3G-ig terjed. Még nincs mobilnetem, éppen most tervezek előfizetni. Nem tervezek nagy csomagot, csak kb 150 mb-ot.

Szerintetek fontos, hogy 4G képes legyen a telefon vagy teljesen jól lehet boldogulni 3G-n is?

Néztem a szolgáltatóknál a 3G lefedettséget, ami a Telekomnál elég siralmas, szóval az ki is esett. A Voda az nem érdekel többé, szóval valószínű a Telenort választom.

Esetleg van valakinek tapasztalata a Telenor 3G lefedettségével, sebességével stb.?



2016. febr. 27. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Több éve kb csak 4G képes telefonom van, de egyszer sem használtam. Bőven elég a 3G átlagos használatra(zene, youtube, email, böngészés, voip(skype))
2016. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem. Igazsághoz hozzátartozik, hogy a 4G jóval gyorsabb sebességre képes mint a 3G de, ezt gondolom mindenki tudja. Azt viszont nem, hogy az idehaza eladott 4G (LTE) is igazából 3G. Tényleges 4G az a LTE-A - de ne merüljünk bele, felesleges. Hétköznapi mobilhasználatra teljesen jó a 3G-s telefon. Tapasztalatom szerint Telenor a legjobb 2G-3G területén, "4G"-ben is éllovas.


Sőt. Ha többet használod hívásra a mobilod mint netre akkor jobban is jársz egy 3G-s kütyüvel. Ugyanis 4G ide-oda kimenő, illetve bejövő híváskor a telefon 4G hálózatról 2G-s vagy 3G-s hálózatra vált, mivel idehaza LTE-n még nincs hanghívás, ez a váltás meg sokszor drasztikusan lassítja a kapcsolódást, nem 1x meg meg is hiusítja. Ezért fordulhat elő, hogy bekapcsolt telefon ellenére mégsem érnek el, mert "a hívott fél átmenetileg nem kapcsolható".

2016. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!