Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még lg g3at venni?

Megéri még lg g3at venni?

Figyelt kérdés
75k ujonnan. Van jobb ennyiért?

#telefon #LG #G3 #75 ezer
2016. febr. 27. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
70 ezer forintért már Huawei P8 Lite okostelefont is tudnál venni. Ami hardver és szoftver szempontjából egyaránt sokkal jobb készülék.
2016. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kirin 620 erősebb lenne egy snapi801nel? Igaz nehanyan panaszkodnak a g3nal h a kijelzot nem birja a vas, de nem jatekra kene hanem netre ytra. Viszont a p8 litenel meg a kijelzo fenyerejere panaszkodnak ami a fentebb irt dolgokra sokkal fontosabb.
2016. febr. 27. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért ingyen van :p
2016. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Huawei P8 Lite összességében sokkal jobb telefon. Nehogymár a fényerő fontosabb legyen, mint az, hogy nyolcmagos processzorral rendelkezik, valamint szoftveresen kiválóan optimalizált. Szerintem a G3-mat már nem kellene erőltetni...
2016. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megéri a p8lite hiába 8magos, az LG g3 4 maggal is simán elveri. Ismerősöm most adta el a Huawei P8-át mert állandóan bajok voltak vele úgyhogy a helyedben inkább hanyagolnám a huaweit.
2016. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megéri sz.tem jön rá a 6.0 is. Sz.tem nem lesz vele gond. Enyém lassan 2 éves eddig semmi baja. Quickcircle tok ;)
2016. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja vettem G3-mat. Teljesen megéri. Az andoid 6.0 rengeteget javított a teljesítményen. Az hogy néha megakad a QHD miatt meg engem nem érdekel... Attól még maga a készülék villám gyors.

A játékokat pedig gond nélkül viszi.

A N.O.V.A 3 és a Dead Effect 2-t is beleértve. Pl utóbbi High beállítással simán megy. pedig tudjuk hogy kell alá vas

2016. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Viszont annyit hozzátennék. hogy a G3 egy baróó telefon. tűző napon is teljesen jól látszik a kijelző... És tényleg gyönyörű.... de sajnos ennek megvan a maga ára. ugyanis baromi sokat fogyaszt...

3000mAh-s akksi van benne. De sajnos elég gyorsan le is rántja.

Főleg ha fényes nappal használod.

az automatika simán föltolja a fényerőt 100%-ra (6.0-nál) hiába állítod be kézzel... ha csak ki nem szeded a pipát.

Viszont tényleg remek készülék. Minden megvan benne ami kell. Én imádom a G3-mat. Ha bele akarnék kötni akkor is csak az akksiba tudnék. másba nem nagyon. Ja meg néha eldobja a hálózatot. pár mp-re de ennyi

Maximálisan ajánlom

2016. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel már megjelent a G5 ezért szépen lementek a G3 árai. 75-ért simán megéri, de azzal számolni kell, hogy ebben a telefonban a quadHD inkább hátrány, mint előny.
2016. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!