Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 115 ezer forintért melyik...

115 ezer forintért melyik telefon a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Én az LG G4-et néztem ki, már a megrendelésének küszöbén vagyok, de ha 'neadjisten tudtok jobbat/jobb választást, akkor sürgősen írjátok.

Igazából átnéztem rendesen a lehetőségeket, de lehet, hogy elkerülte valami a figyelmem.

A G4 vetélytársai elvileg a Samsung Galaxy S6, Huawei P8, HTC One M9 és az Apple iPhone 6 Plus.



2016. febr. 29. 23:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Megjött a telefon, de még nem jött ki rá a 6.0 gyárilag, 5.1-gyel fut. 'Szoftverfrissítések keresésénél' sem talált újabb verziót.


Egyébként így egy nap leforgása alatt nagyon meg vagyok elégedve vele. Egyetlen egy bajom van, ami egy csúcskészüléknél nem várt probléma, és elég olcsó hatást kelt. Ez pedig nevezetesen az, hogy a töltő úgy mozog a helyén, mint kb. egy hinta. Nagyjából elég csak hozzáérni és megmozdul. (Ezért sem ártana a vezeték nélküli töltés.)

Rajtam kívül valaki tapasztalta már ezt a problémát? Wadmalac?

2016. márc. 2. 23:49
 12/12 Wadmalac ***** válasza:

Nekem áll a töltőkábel a telóban, mint Katiban a gyerek, ahogy mondják. Sőt, kicsit szorosan is megy be. Ezért is váltottam a QI töltőre, mert gyanús volt, hogy hamar szét fogja koptatni az USB csatit.

Mos kiszúrtam a Geek-en 19 dollárért egy 3800 mAh-s külső akkus tokot, vacillálok rajta, elég robusztus lesz tőle a teló, de a plusz egy nap, az plusz egy nap. :D

2016. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!