Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 vagy iPhone 6s?

Samsung galaxy s7 vagy iPhone 6s?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban?

Gyorsaság, élettartam normál körülmények között, képek minősége, lehetőségek, akkumulátor, egyéb dolgok szempontjából.


Az s7 edge és a 6s plus nem jöhet szóba, nagyon kicsi kezem van és nem tudom kezelni azokat a nagyokat. :)



2016. márc. 4. 00:10
 1/9 anonim válasza:
34%
Nekem galaxym, anyamnak 6-os iphone-ja van.. hidd el, egyik sz#rabb mint a másik.
2016. márc. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem iPhone 6S van.

Tökéletes,és iszonyú gyors.

Az ujjlenyomat olvasó benne olyan szinten hamar reagál,hogy ahogy megnyomod,hogy feloldjad,utána ugye meg egy ujjlenyomat olvasással,mar fel is oldotta előtte.

A 3D touch is nagyon jó.

Az új kamera is,és a live képek a legjobbak.

Ezelőtt iPhone 5 volt nekem,az is jó volt,de ez fényévekkel többet tud.

Samsungról nem tudok nyilatkozni,amióta iPhone-om van,iOS párti vagyok.

2016. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek. :)

1. válaszoló, mi a problémád a galaxyddal meg az iPhone-nal? Nem ismerem még egyiket sem, eddig tűrtem a kőtelefonokat :D

2016. márc. 4. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Galaxy S7-ről még senki nem tud neked vélemény mondani...


Nekem szintén iPhone 6S-em van, és meg vagyok vele elégedve, szerintem nagy eséllyel te sem bánnád meg.

2016. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha valaki előrendelte, akkor már lehet neki szerintem. De ha nem is, akkor aki ért a samsungokhoz, biztos tudna valamit mondani róla, esetleg az előző szériák alapján.


A 6s felé hajlok amúgy, csak gondoltam felteszem a kérdést, hogy az iOS vagy az android vált be másoknak jobban. Eddig androidom volt, de még a régi típusú és nem igazán szeretem.

2016. márc. 4. 19:04
 6/9 anonim válasza:
0%
Jóval többet tud az S7 helyedbe nem haboznék.
2016. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen a Samu, de ha megengeded, hogy modjak egy jó tippet, akkor LG G5 a tutibb mint ezek!!
2016. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
S7 vagy s7 edge, több tesztoldalon írták, hogy sokkal jobb mint a iphone
2016. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vakond777 válasza:
25%
Szia!Én egészen iphone 6-ig kitartottam az apple mellet iphone 3g-vel kezdtem.És most váltottam S7 edgére.A kedvesemnek iphone 6s van de most veszünk neki s7 edgét.Csak néhány szóban a külömbség,hát kb amikor az s7 edgét mellé rakom az i6s nek akkor kb elszégyeli magát az iphone.Nem mondom hogy rossz teló az iphone csak valahogy a Samsung elhúzott mellete mind innovációban mind szoftveresen.Azért szerettem mindíg az apple termékeket és az iphonet is mert irányt mutattak hogy hogy kel kinéznie egy mobílnak mit kel tudnia stb.Csak az a baj hogy az apple sajnos álva maradt a többiek meg elszágúldottak mellete.Az I6-om 235ezer ft volt basszus akkor legyen már benne olyan kijelző minimum mint egy sgs 6-ban vagy egy sgs 5-ben,egész nap az ember a kijelzőt nézi végül is rendesen rossz ránézni a párom i6 osára meg ő is mondja hogy tiszta szégyen a két készülék egymás mellet és nem csak a kijelző hanem maga az egész készülék.Az Applenak kellet volna ilyen készüléket csinálni.
2016. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!