Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan telefonnal amelyik azt hallucinálja hogy nincs elég tárhely?

Figyelt kérdés
Adott egy Huawei Ascend g630 típusú telefon. egy éves. alap tárhely 4 GB de van egy 8 GB-os sd kártya benne. Éppen a mindennapokhoz szükséges programokat( Facebook, Messenger, Viber, Snapchat, Instagram, PDF olvasó program,) meg még két játék lett feltelepítve, úgy hogy az SD kártya az alapértelmezett tárhely, de miután ezeket letöltöttem, a fontosabb rendszeralkalmazásokat frissítettem már ki is írta hogy nincs hely. pedig az SD kártya több mint fele üres. Rendszer visszaállítás sem ér semmit. próbáltam nem egyszer. Media Marktba lett vásárolva, vissza vittük, ők is csak rendszerfrissítést csináltak rajta, de még mindig ugyan az a hiba. Újabb programokat akkor enged csak letölteni ha valamelyik programot letörlöm, vagy valaminek a frissítését eltávolítom. Mi ilyenkor a teendő ha a "szakszervíz" sem tud mit csinálni?

2016. márc. 6. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja, belső tárhely számít csak. Mekkora SD van benne nem mérvadó. Minden progi a telefon memóriaról fut, mert így vannak megírva. De a telefon rendszere fent tart magának bizonyos százaléknyi üres helyet, így pl a telefon memórián hiaba látsz még 4oo mega üres helyet, de azt a rendszer előre lelofglalja. Szóval nem szimulal a telefon. A megoldás az, hogy 16 giga alatt nem veszünk telefont.
2016. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvass kicsit utána hogyan kell rootolni a telefont, aztán ha meg van úgy kell partícionálni az SD kártyát, hogy a telefon belső memóriaként kezelje. Ha ez magas, akkor azt ajánlom töröld le a felesleges alkalmazásokat, a képeket, videókat rakd at SD-re (sokszor hiába az van beállítva, hogy kártyára mentsen mégis telefonra rakja a képeket/videókat). Egyébként sajnos igaz, hogy minimum 16GB belső memória ajánlott.
2016. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-nek köszönöm. #1 tudod nem mindenki szán rá annyi pénzt. Nem azt kérdeztem hogy milyet kellet volna vegyek hanem hogy ezzel mit lehet csinálni.
2016. márc. 7. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor azt tudod csinálni, hogy elfogadod hogy ilyen.. roottal ugrik a gari
2016. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a garancia már lejárt, szóval rootolva lesz
2016. márc. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!