Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 5s-t venni?

Megéri még iPhone 5s-t venni?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnék egy új telefont a jelenlegi xperia L helyett, -amit másfél éve használok, és ha rájön, akkor szaggat rendesen, play áruház indításánál újraindul a telefon, ilyen cukiságok..-tehát az iPhone 5s-en gondolkodom, mert ahogy hallottam, annak elég stabil a rendszere, valamint még a 4-es széria darabjait is gond nélkül használják.. tehát a kérdés: 3 év múlva is bírni fogja még? meddig lesznek rá frissítések?

2016. márc. 8. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távra nem éri meg már megvenni. Az meg, hogy a 4-es szériát még gond nélkül használják, enyhe túlzás. Aki tehette már lecserélte. A legújabb Ios-sel sem stabilnak sem gyorsnak nem nevezhető.

Az 5s-nek ha engem kérdezel, még frissítés szempontjából van kb 2 éve, utána annyi. És sajnos nyílván minden új rendszerverzió egyre nagyobb terhelést jelent a telefonnak.

Ha iphone, akkor 6s, vagy most fog kijönni az iphone SE (ha minden igaz) az ára is elég jó lehet majd. Inkább azt vedd, ha 3 évre tervezel. Az SE elvileg megőrzi az 5s méretét, és formáját, csak erősebb hardverrel.

(Ui: Az android is stabil, csak jól kell megválasztani a telefont, tehát ha csak emiatt váltanál iphone-ra, akkor szerintem ebben is könnyen kaphatsz segítséget,persze csak ha szeretnél :))

2016. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Valóban, én is olvastam a hamarosan megjelenő se típusról, akkor a 2 közül nyilván inkább az lenne, bár nem lehet még tudni az árát. Esetleg (6s-hez hasonló kaliberű androidos telefonokat említhetsz, amik jobbak). A 6s viszont nekem már drága(megfelő tárhellyel pláne).
2016. márc. 8. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az iPhone 5s-t én sem venném meg, gyűjts pénzt egy újabb modelre, esetleg várd meg a hamarosan megjelenőket is.


Androidosok közül én ezeket ajánlom: Google Nexus 5X és 6P. Naprakész, stabil, megbízható, tiszta rendszer, jó felszereltség, stb...

2016. márc. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Várd meg az SE-t, utána állítólag az eredeti 5s ára is csökken.
2016. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!