Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a huawei g630-as...

Leejtettem a huawei g630-as telefonom, és elrepedt a plexije viszont az érintője működik, ha kicseréltetem a plexit mi arra az esély, hogy nem fog működni?

Figyelt kérdés
Szerelő mondta, hogy hozott alkatrésznél nincs rá garancia, hogy működni fog. Viszont teljesen új, netről rendeltem.
2016. márc. 11. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy arra nem vállal garanciát hogy elrontja neked.
2016. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm gyors válaszod.
2016. márc. 11. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad alkatreszt vasarolni aztan elvarni hogy a szerviz kicserelje neked potom aron. Egy hogy ok nem vallahatnak ra garanciat es ketto hogy ok az alkatreszen is amit ok hoznak kell nyerjenek.
2016. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a potom árról van szó, hanem mondjuk, sokat kellene várnom arra ha elküldeném Budaörsre. Ezért vettem meg hozzá neten és viszem be egy szervizbe.
2016. márc. 12. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!