Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri meg iPhone 5s-t venni?

Megeri meg iPhone 5s-t venni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
nem
2016. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es miert nem?
2016. márc. 12. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
mert régi
2016. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Március 21-én lesz egy Apple esemény, elvileg akkor mutatják be az 5s utódját, amely hírek szerint 5s árában lenne, csak fejlettebb képességeket kap (erősebb hardver, jobb kamera). Én mindenképp kivárnám ezt, hogy kiderüljön, mi igaz belőle:)
2016. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem simán megéri, én nem rég jutottam hozzá egy iPhone 5höz, használtan, de nem bántam meg, stabil és megbízható, egyedül a tárhelyben necces, ugyebár nuku bővíthetőség, de ettől eltekintve irtó jó, pár dolog ugyan hiányzik belőle, de épp ezért használok most párhuzamosan iphonet és Androidos készüléket is, az android több lehetőséget nagyobb szabadságot ad, viszont az iPhone megbízható és stabil!
2016. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Részemről semmilyen telefon sem éri meg ennyiért :)


Egyébként az 5s a modernebb iPhone-ok közé tartozik, és még pár évig támogatott lesz, szóval ha belefér a keretbe, nyugodtan megveheted, de szerintem már az iPhone 6 sem sokal drágább nála.

2016. márc. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majdnem minden napra jut egy ilyen kerdes, de valaszolva a kerdesedre ha 11(kb ennyi a felhasznalhato)gb-on elfersz megeri bar en a meret miatt inkabb a 6ot vennem:) jobb uzemido valamivel erosebb a haza is na meg gyorsabb bar az 5s is iszonyu gyors:)
2016. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem írta a kérdező, hogy 16 gigásat venne.
2016. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KÁ ügynök00 ***** válasza:
nem hisz kb ugyanannyit tud az 5c és szebb szinekben van és csak 90000ft tök jó
2016. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!