Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kivel mentek randira társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel mentek randira társkeresőről? Aki külsőleg és belsőleg is tetszik, vagy szinte bárkit, aki külsőleg elfogadható? Vagy egyéb?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 22:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok, légyszíves, ha szeretnétek!
2016. jan. 7. 22:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkivel talalkozom. Nem koltunk semmit, igy nincs vesztenivalo.

N/30

2016. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Én tinderes voltam, eleve azt húztam jobbra, aki legalább egy minimális szinten tetszett külsőre, és valami miatt érdekesnek tűnt (pl. a párom elsőre nem fogott meg külsőleg, jópár randi kellett, amíg teljesen meg tudtam szokni, és úgy éreztem, hogy külsőre is tetszik, viszont volt kép a hátán lévő tetoválásáról és egy nagyon aranyos kiírást tett ki, amiért úgy éreztem, hogy érdekes lehet.). Aztán randira már azzal mentem, akivel jól el tudtunk beszélgetni cseten, látszott, hogy intelligens és jó humora van, elsőre nincsenek óriási világnézetbeli különbségek köztünk, és elég spontán.

A külsőségeken, amennyiben nem igénytelenségből fakadnak, túl tudok lépni, de egy olyan emberrel sosem találkoznék, aki hitleres mémeket pakol ki a Facebookjára, gyűlölködik, és nem lehet vele beszélgetni.

21L

2016. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagyok vele hogy ha külsőleg szimpinek találom az még nem jelenti azt hogy belül teljesen megfelel számomra. Volt már olyan sráccal is randim társkeresőről aki külsőleg nagyon nem volt szimpatikus, és neki csak udvariasságból írtam vissza levelet, és írtam neki hogy írjon magáról pár dolgot, kérdeztem is tőle persze. Akkor egész jó dolgokat írt nekem vissza elég kedvesnek tűnt, így adtam neki esélyt és elkezdtünk beszélgetni. Sok jóképű srác állt a sorban nálam, és jó fejek is voltak, de nem akartam mindenkit megbántani. Így úgy döntöttem hogy a kevésbé szimpi sráccal megyek el először randizni és ha mégsem jön be igazán akkor jön más. elég kellemesen csalódtam a srácba mert élőben sokkal jobban nézett ki, és iszonyat kedves volt, nekem nagyon bejött nagyon szerettem vele lenni. Bár a srác félénk volt felém így lökdösnöm kellett hogy merjen lépni. Megvolt az első csók, utána is jó pár randink volt, rengeteg helyre elmentünk és élveztük nagyon. De sajnos ezzel ért is véget a történet mert a srác sokszor annyira rám volt akadva facebookon hogy besokalltam. Egész nap kezébe volt szinte a telefonja, vagy a laptopja vagy tudom is én de folyamatosan írt. Hiába voltam dolgozni akkor is. Volt amikor randi után náluk voltam fél napot akkor jó volt minden de folyton jött utánam. Ha elmentem wc-re a közelben volt szinte. Akkor elkísért a vonathoz és felszálltam, majd elindult. És amint elidnult és már nem láttam őt jóformán 1 perc sem telt el de már írt facen hogy mi van velem milyen a vonat stb.... És folyton írt. Volt olyan amikor munkahelyemen voltam írtam neki hogy kb 3 óráig nem leszek fent mert 2 órás oktatásra kell mennem és utána is 1 órám volt arra hogy befejezzem a napi munkámat hogy műszak vége előtt 1 órával még legyen arra időm hogy átadjam a műszakot, és szépen kényelmesen eltudjam intézni a műszak utáni dolgokat. De a srác annyira kiszámolta azt a 3 órát hogy egyből írt, nem olvastam el csak láttam telefonon a chat fejet hogy írt meg neki se írta ki hogy látta meg ilyenek. De rá 2 perccel később már hívott telefonon hogy mi van velem miért nem írok vissza? Akkor lett nekem majdnem elegem de még tűrtem. Akkor amint hazaértem egyből vele kellett chatelnem így 30 percet csúsztam a dolgaimmal, mert megbeszéltem a húgommal hogy elmegyek vele moziba, de akkor is amikor írtam a srácnak hogy legalább 2 órás film lesz így ne zavarjon. De akkor amint vége lett és felléptem mobil netre hogy megnézzem mikor indul a vonat hazafelé mert nem akartunk kimenni azért az állomásra, hát egyből írta hogy milyen volt a film meg minden. Akkor már nagyon be voltam rá rágva elolvastam de nem válaszoltam csak annyit hogy jó volt és ennyi. Aztán utána amikor néztem a menetrendet és a húgommal beszélgettem közbe akkor is irkált de nem reagáltam rá, erre hívott és ő volt megsértődve amikor megkértem arra hogy legalább egy kis levegőt hagyjon nekem nyugodtan. Akkor utána nem volt semmi, amikor hazaértem akkor írtam neki hogy ez így nem jó, le is írtam hogy nem vele van a bajom de ennyire nem kell kipontosítania az időt mikor írjon és mikor ne. Akkor se tetszett neki de én akkor ábrándultam ki belőle a legjobban. Utána írt nekem másnap hogy sajnálja és ne haragudjak és szeret meg minden, de akkor annyit írtam neki hogy találkozzunk minél előbb és beszéljük meg mert nem jó ez így. Akkor is megbeszéltük a dolgokat stb... 2 napig működött is aztán megint túlzásokba esett és betelt a pohár szakítottam vele és letiltottam facebookról a telefonszámát is letiltottam hogy ne tudjon hívni. Utána 3 héttel később felhívtam és mondtam neki hogy hatalmas hibát követett el ezzel aminek az lett a következménye hogy engem elveszített. Akkor nagy nehezen a sok sírása után rájöttem hogy én még azét szeretem így megbeszéltük hogy kezdjük 0 ról tiszta lappal de legyen tanulság a múlt. Ez persze 1 hónapig működött utána megint kezdte de akkor állandóan hívogatott telefonon és akkor sokatlam be végleg.
2016. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó papucs palid voltt :D ja meg mamusz szoba papucs strand meg stb ami papucs... 4-es..
2016. jan. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!