Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s7, iphone 6+ vagy...

Galaxy s7, iphone 6+ vagy lumia 950xl?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a legjobb szerintetek?

2016. márc. 13. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek közül Apple iphone.


Én azt választanám.

2016. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igényeidtől függ. Lumia 950-et ugyanakkor egyelőre nem tudom ajánlani a Windows 10 miatt. Munkahelyen fejlesztünk rá, és egyelőre az a konszenzus, hogy "nem készült el" - ennyi pénzt pedig egy félkész rendszert használó készülékre nem adnék ki.

Galaxy S7 hardveresen nagyon egyben van, kamerája egyenesen bámulatos - mondom ezt úgy, hogy iPhone felhasználó vagyok. Egyedül szoftveres téren lehetnek problémák (memóriakezelés, frissítések), sajnos itt Samsung nem szokott jeleskedni (többi Androidos gyártóhoz viszonyítva sem).

2016. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Galaxy S7, iPhone....mindkettő jo választás. Én ugyan nemrég vettem egy 6s Plust, de ha nem lenne, akkor most valószínűleg S7-et vennék. A Lumiát semmiképpen sem ajánlom, a wp fényévekkel le van maradva a másik 2-től, ahhoz képest pedig meglehetősen drága.
2016. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávra tervezed akkor lumia.

De amúgy saját tapasztalatból mondom hogy nem szükséges drága telefonokat venni. Nekem egy lumia 640 van wp10-zel ami 45e ft volt és mindenre megfelel amire kell (játék internet, office).

Amúgy én is szeretnék egy lumia 950-est, de csak a 32 gb-os tárhely és a windows hello miatt.

De természetesen ha iphone-t akarsz akkor nagyon a zsebedbe kell nyúlnod. Androidból meg valamilyen kőkeményű hardvertest vegyél mert pár hónap múlva elkezd lassulni.

Ez csak az én véleményem, de te döntesz.

2016. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Samu most odatette magát de még nem lehet tudni, hogy fél év múlva is ilyen jól fognak e pörögni a telók... Én azért is várom ki, hogy iphone7 kijöjjön meg a note 6 és majd akkor döntök. Windows se rossz de annyira nem adja..
2016. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!