Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS használatával?

IOS használatával?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet beállítani, hogy Facebookon egy posztnál kiírja 'via iOS'?

iPhone 6s készülékem van mar jo idejére meg nem jöttem rá 😃

Vagy ezt mar ennél a verzional(9.2) nem lehet beállítani?😁😩



2016. márc. 13. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Időközben rajottem dolgokra....😃😭

2016. márc. 13. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:

:DDDD miért akarnád ezt, hogy mindenki lássa, hogy iPhoneod van? :D

Ez valamelyik iOS frissítéssel megszűnt, szerintem már jóval a 6S megjelenése előtt.

2016. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ahh😃gondoltam valaki megfogja ezt kérdezni 😃 igen,mar rég megszűnt 😃 Nem is értem,hogy nem jöttem rá hamarabb😅😂

Köszi!:)

2016. márc. 13. 21:24
 5/9 Saavedro ***** válasza:
59%
ne menőzzél édesöregem
2016. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha te mondod👌🏼😀
2016. márc. 13. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

De miért, mi más oka lenne?

Nekem is iPhone 6S-em van, mégsem jutott eszembe valahogy ez még soha. :D Pedig fiatal vagyok még én is, facebookot is használok, de nem hiszem, hogy olyan fontos lenne, hogy az összes ismerősöm megtudja, hogy iPhone-t használok.

Ha annyira menőzni akarsz, akkor csinálj vele tükrös képet, és rakd fel. Úgy legalább majd azt is meglátják, hogy nem valami régi iPhone-ról van szó!

2016. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudod,hogy fiatal vagyok?😃 Egyébként meg nem érdekes ez az egész.Kiirtam egy kérdést és vártam a választ,amit meg is kaptam.😃
2016. márc. 13. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, sanszos, hogy ezzel a bugyuta kérdéssel, gyerekes írásstílussal, emojik (feltételezem, gépről csak kockákat látok) használatával egy hatvanas nagymama vagy :D
2016. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!