Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajdonosok! Meg...

Maciikaa kérdése:

Iphone tulajdonosok! Meg vagytok elégedve a telefonotokkal?

Figyelt kérdés
Ismerőseim azt mondták, ne kérjek, haggyam a fenébe, mert nem lehet rajt semmit csinálni. Egy másik ugyanezzel az érvvel azt mondta soha többé nem vesz iphone-t. Főleg azoknak a véleménye érdekel, akiknek 6S van. Tapasztalat, jó, rossz, érdekel.

2016. márc. 17. 19:45
 1/5 anonim válasza:
62%
Eddig androidos készülékeim voltak.1honapja vettem iphonet és háát nagyooon szeretem.Mint képminőségben,mint működésben szuper!Soha semmi nem fagyasztja meg semmi nem akad.Zenékkel bajba voltam az elején,de töltöttem le alkalmazást és megoldodott.Csak iphone soha többé android szarok!!!!!
2016. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%
Egyet értek az előttem szólóval, android utàn az iPhone-ra való váltás olyan, mintha eddig nem is lett volna telefonod😂 Én nagyon szeretem!
2016. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg.
2016. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem lehet rajt csinálni semmit"

ezt vajon hogy gondolták? az emberek megvesznek egy marhadrága telefonnak kinéző valamit, amit aztán nem használnak, mert úgysem jó semmire? :))))))))))))))

amúgy meg de! az ájfónon nagyon sok mindent lehet csinálni

2016. márc. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon meg vagyok vele elégedve, szeretem, de az enyém még elég fiatalka, problémák ilyentájt még az előző telefonommal se voltak. :D

6S-em van, rossz tapasztalatom nincs még.

Azt, hogy nem lehet rajta semmit csinálni, értelmezni sem tudom, egyáltalán mire gondoltak az ismerőseid?

2016. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!