Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan gyözem meg a szüleimet...

J.zsolo kérdése:

Hogyan gyözem meg a szüleimet hogy vegyenek nekem egy iphone 6s-t?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok ésa szüleim azt mondták hogy ha év végére minden tantárgyból ötös leszek akkor talán meg mondolját hogy kapok e egy iphone 4 et
2016. márc. 17. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

12 évesen sehogy. Tőlem akkor sem kapnál ennyi idősen telefont, ha szarásig lennék pénzzel. Egy 5S azért beleférne.

Tanulj jól, ha már a szüleid ezt mondták.

2016. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal. De a kérdés amúgy is kamugyanús.
2016. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
xddddddd komolyan mondom feldobtad a napom
2016. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%

de istenem már..megint jön ez a közhely,hogy inkább tanulj,meg hogy jajj kis takonypolc meg ilyenek...ő jóindulattal kérdezte meg és tanácsot kért,nem pedig kioktatást.lehet,hogy sokan így gondolják,hogy 12 éveseknek nem jár ilyen telefon.de azért ha belegondolunk vannak olyanok akik tudnak rá vigyázni,és felelősen használják.

egyébkent megsúgom,hogy én is 13 éves vagyok és nekem iPhone 7-em lesz majd 2 hét múlva,és én eddigi telefonjaimra is mindig vigyáztam,ezért is adnak nekem anyáék ilyen komoly és drága telefont mert tudják,hogy nem villogás képp szeretném,hanem mert az egy stabil telefon amit évekig lehet használni és nem herdálnam el.

13/L

2017. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#gepárd20:

Túl fiatal vagy még hozzá, hogy megértsd ezt... (ezt nem tudtam kihagyni XD). Na jó, nekem idáig nem egy okostelefonom volt és már 31 vagyok, így nekem ez a nézőpontom:

- Kevesen tudnak rá vigyázni. Sanszos, hogy "hogyan javítsam meg a telefonom?" kérdéseket a Te korosztályodból teszik fel... . Ez nem "mobiltelefon mesterképzés tiniknek" c. oldal. (igen, tudom, hogy mi áll a háttérben: félnek elmondani szüleiknek, de akkor is, szervizbe kell küldeni, mert otthon nincs egy okostelefon-műhely, aminek csak elveszett a használati útmutatója). A "telefont elejtik/vízben hagyják"-on kívül ott van még az is, hogy a kezéből kiveszik (nem is csoda, ha útközben is büszkén mutogatják).

- A korosztályod béliek menőznek vele (miközben nem ő kereste meg rá a pénzt) - még mindig iPhone-ról van szó.

- A szülők/nevelők nem tudják igazán megengedni anyagilag. A kérdező iPhone 6S-t szeretne - abból a 32 GB-os modell, 170 - 180 E Ft-tól kezdődik (ami persze nem noname GSM boltból való), ami nem kicsi összeg. Ezzel szemben, iPhone 4 (ami a kérdés magyarázatában szerepel) - 60.000 Ft (de ezt már használtan olcsóbb, gondolom a szüleik is így gondolták, vagy van valakinek elfekvőben egy ilyen). Igen, jól látod - háromszor drágább készülékről lenne szó!!!!

- Más telefont lehet kapni 60 E Ft-ért, illetve jóval olcsóbban. Nem iPhone, nem lehet menőzni vele, de jó/olcsó okostelefonnak megteszi - Xiaomi Redmi 4A/Pro (EU). Ezt már 45E Ft-ért már, haza lehet vinni. Mivel B20-at támogatja, így a gyors (ami jelen esetben 4G Magyarországon is) mobilnettel is elboldogul.

- Én megértem, hogy okostelefonra van szükség, de az, hogy csúcsmodellre - azt már nem!!! Bizonyítson a gyerek, hogy tud vigyázni okostelefonra, de akkor nem egy 180 E Ft körülivel kell kezdeni, hanem egy, jóval olcsóbban.

A fentiek miatt nem javaslom, hogy a kérdező, a szüleit győzze meg, hogy VEGYENEK NEKI, iPhone 6S-t!

2017. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!