Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon Lassan töltödik a...

Rg1313 kérdése:

Nagyon Lassan töltödik a telefon! 20-30óra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a problémám hogy van egy LG G3asom és 20-30 orába telik újabban feltölteni. De volt már olyan is hogy 5óra alatt 1%-ot töltött.

Olyan 2 hete jelentkezett ez a probléma, de vettem már uj akksit, töltőt és kábelt is. A helyzet változatlan sőt néha méglassabb utánna kis cseszegetésre gondol egyet és megindul.

Nincs semmien program a telefonon... Többször csináltam factory resetet, szoftverfrissitést manuálisan. Az usb portot is kipucoltam. Feltettem egy amper mérőt hogy lemérjem mennyi ampert kap a telefon a töltötől ami azt jelezte hogy 1200 ami szerintem renden is lenne, de az istenért nem jo...



2016. márc. 19. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

utánna kis cseszegetésre gondol egyet és megindul.


ezt fejtsed ki kérlek bővebben

2016. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom leirni mert nem akarom ezzel befolyásolni a válaszokat. Valoszinüleg csak az idő mulása miatt javul meg miután "cseszegetem". Szoktam mind a portot alul pucolgatni. Mind pedig a kábelet adaptereket cserélgetni. De nagyon ugy érzem itt nem fizikai probléma van. Megfelelő amper jut a telefonmba mind az 5 adapteremböl és mind a 2 kábelemböl. Ezt a telefon is érzi. Látom ha szervizmenübe megyek ha programmal tesztelem. Tökéletesnek lát mindent a telefon. De emelett a szoftverhiba is mondjuk hogy kizárható vagy nemtudom létezik-e olyan amit még nem probáltam. Értek az informatikához és ezekhez a szerkezetekhez is. Rátettem egy 2évvel ezelötti szoftvert a telefonra, de az se oldotta meg. Visszatettem a gyárit kikapcsoltam mindenféle google bacupot...de nem tudok rájönni. Az usb port sem rossz, mert a telefon látja a bemenő amper mennyiségét ami szerintem hibátlan.
2016. márc. 19. 16:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy dolog ami még ehhez köthető. Miután ez a probléma jelentkezett utánna folyamatosan kikapcsolt a telefon hibás akkumulátorra hivatkozva. Azota teljesen uj 100%-osan gyári akksi van benne. Valami egy éjszaka, vagyis inkább 4-5ora alatt történt a telefonnal ami az akkori akksimat is kivégezte. ugy kezdődött az egész hogy nekiállt villogni a telefon mintha ki-be mozogna a töltőkábel. Azthittem elmozdult vagy megtört a kábel(ami szintén kizárt mert nylon kábelem van hozzá amit igen nehéz csak ugy megtörtni). Ezt csinálta egy pár percig mig odanyultam és lehuztam a töltőröl. Ugy is hagytam reggel pedig visszatettem, de onnantol nem töltött normálisan. Nem villog mostmár hogy kihuznám a töltőt. folymatosan érzékeli és jelzi is hogy tölt.
2016. márc. 19. 16:26
 4/7 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg repülőüzemmódban tölteni!

Nekem az mindig beválik ha gyorsabban akarom tölteni a mobilom

2016. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kikapcsolva probálom. az sem segit
2016. márc. 19. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
azt mondod, belemegy 1200 milliamper, mégsem töltődik? 5V-tal számítva az 6W, aminek el kell disszipálódnia valahol. Mivel a legtöbb változót már kiszűrted, ezért csak arra tudok gondolni, hogy a töltőáramkörön belül van zárlat. Töltés közben nem melegszik nagyon a telefon alsó része? Megoldás lehet a
2016. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hamar küldtem :) megoldás lehet esetleg a töltés flex cseréje, de az is lehet, hogy az alaplapon van a probléma. Alapvetően a melegedés forrása tudna nyomra vezetni.
2016. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!