Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Budapesten merre van egy jó...

Budapesten merre van egy jó telefonszervíz, ahol kínai telefonokat javítanak, jó áron?

Figyelt kérdés
Ebayen vásároltam egy Hello Kittys mini iphone telcsit, de leejtettem és berepedt a képernyője. Miven érintőképernyős, így használhatatlan:( több helyen is azt mondták, hogy kínai mobilt nem javítanak. Tudtok esetleg egy megbízható szervízt? Esetleg ha itt valaki ért hozzá, és megmondaná mennyiért javítaná meg, az is megfelel:) Köszii
2010. ápr. 3. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:

budapesten próbáld meg a 3. kerületben, a Csillagvárban (Csillaghegyen van) van egy naon jo, megbizható szerviz. azt én nem tom megmondani, h drága, v olcsó, de én már oda vagy 5-ször vittema telómat, és mindig tökéletesen jött vissza. a neve Connextel. honlapjuk is van:

[link]


azt nem tom, hogy külön foglalkoznak-e ilyennel, de nekem eddig az összes telómat megcsinálták! szerintem elvállalják. a honlapon cím is található!

2010. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!