Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos lehet a telefonom?

Vírusos lehet a telefonom?

Figyelt kérdés
Windows Phone 535-öm van és filmet szerettem volna nézni mikkor egyszer csak bejelenik egy olyan ablak,hogy "károsodott az akumlátor és, ha el akarom távolítani akkor ne lépjek ki az oldalról", aztán megjelent a googlnek egy ilyen kis oldala ami azt írta, hogy 2 vírust is kaptam és, hogy károsodott az akumlátor és volt rá 4 perc 60 másodpercem, hogy letöltsek valamilyen alkalmazást ami eltávolítja a vírust az akumlátoromról.De csak az volta baj, hogy ez androdira volt és nem winPhon-ra. Vírusos lehet a gépem, vagy csak kamu?

2016. márc. 21. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Addig kamu amíg azt írja hogy tölts le valamit.

Akkor kapod be a vírust ha szótfogadsz neki.

Valószínűleg a lejátszód vagy egy frissen telepített alkalmazásod szivat.

2016. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Windows Phone-ra nincs vírus és nem lehet csinálni rá! :)) Még az áruházba sem engednek olyan alkalmazást ami ilyet csinál 2. válaszadó!

Kérdező a telefonodnak semmi baja.

Ez csak egy reklám, idegesitő és majd a paly-ből letöltött xar okozná a gondot. De Windows Phone-od van és védett vagy nem kell ilyen dolgok miatt aggódnod. Főleg a Google a hibás az ilyen reklámokért. Őt szídd ha látsz egy ilyet, vagy gyakorlatilag bármilyen reklámot! :)

2016. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csak kicsit megijedtem.

Huh, most megkönnyebbültem. :O

2016. márc. 21. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!