Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes ezzel szervízbe küldeni?

Érdemes ezzel szervízbe küldeni?

Figyelt kérdés
Eleinte csak annyi tűnt fel, hogy túl gyorsan mondják fel a szolgálatot a fülesek ( volt amelyik 1 nap után elromlott), aztán észre vettem, hogy sokszor a telefon nem is érzékeli az adott fülest, én meg ugye mindegyiket tekergettem a bemenet közelében, mert azt hittem azokkal van a baj, pedig a mostani állás szerint a telefon a ludas. Egyszer próbából benyomtam a fülest - nem érzékelte- , aztán leszedtem a hátlapot, és próbáltam beljebb nyomni- ekkor sikerült és érzékelte. Tehát olybá tűnik, hogy amikor rajta van a hátlap, akkor nem tud a teljesen becsúszni a füles vége. Szerintetek ez mitől lehet? Esetleg nem jó méretű lehet a jack? Eddig mindig 3,5-set vettem. Ha nem lenne jó a méret akkor a hátlap levétele után sem szólna, nem? Bocsánat, tudom, hogy katyvasz lett, de nem tudom jobban körbeírni...Holnap kerülök olyan helyzetbe, hogy esetleg szervízbe tudom adni, és teljesen tanácstalan vagyok, szóval nagyon örülnék a segítségnek...:(

2016. márc. 22. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, ez milyen telefon?iphone 4- nél nekünk 7-8 ezer volt, h kicsereltek azt a dugót..amibe beledugod a fülest..
2016. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de a fehervari uti Xi ker piacon belül van egy gsm , ott ha van alkatresz ,egy óra alatt kicsereli neked.
2016. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
LG Leonom van és még érvényes a garancia. Ha ez számít. :)
2016. márc. 22. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a jack mérete eltérne, be sem tudnád dugni a foglalatba.


Mivel ez egyedi jelenség, illetve tuti tesztelve volt, minden bizonnyal a foglalattal lehet baj. Ez a hiba egyébként garanciális, én 6 hónap alatt 4x vittem szervizbe ugyan azt a telefont, pont ezzel a hibával.

2016. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!