Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil vásárlás,100-150 ezer...

Mobil vásárlás,100-150 ezer forint között melyik éri meg?

Figyelt kérdés

Mobilt szeretnek venni, 100-150 ezer forint között. 2 évig legalább használnám. Előnyök: ujjlenyomat olvasó, kiváló kamera, kitűnő kijelző, akadásmentesseg, vízállósag, hajlított kijelző. Persze tudom nincs olyan telefon ami az előbb felsorolt tulajdonságok közül mindet birtokolja, de ezek csak pluszpontok vásárláskor. Csak androidosat szeretnek, azt jobban preferálóm !

En ezeket néztem:

Samsung galaxy s6 edge

Lg g4

Htc one m8

Lg nexus 5x

Sony z5

Ha véleményeket, indokokat is irtok azt nagyon megköszönöm :)



2016. márc. 30. 02:40
 1/5 anonim válasza:

Az s6 edge 220e.

LG g4 baromi jo telefon, baratnomnek is olyan van, imadja😄 2 eve hasznalja, 2xelejtette (hacsak nem tobbszor) es semmi baja nincs!:)

2016. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Én a G4-et mondanám, ami bele is fér a keretbe. Nagyon komoly a kijelzője, az akkuidő is átlag feletti, a kamerája pedig a telefonok között brutális. Nekem mondjuk rohadt nagy telefon, de legalább a kijelzője is nagy.
2016. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen :)

Ha most veszem meg akkor meg tudom 2 évig használni?

Meddig támogatják szoftveresen?

2016. márc. 30. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az a fontos akkor egyértelműen az LG Nexus 5X.A leggyorsabb és legjobb ezek közül.
2016. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
G4 felel meg legjobban. Esetleg ha mégis kevesebbet szánsz rá akkor LG G Flex2 vagy G3... Quickcircle tok ;)
2016. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!