Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék vásárolni....

Telefont szeretnék vásárolni. Milyent vegyek?

Figyelt kérdés

Új telefonra van szükségem egy olcsóbb árkategóriában. Nézegettem az Asus telefonokat, de még a Huawei P8 Lite-ot is. Őszintén megvallva már nem bízok az olcsóbb Samsung készülékekben. (J5-et is néztem)

Mit gondoltok ezekről ? Megérik az árukat ? Kitartanának több évet akadozás nélkül ? Milyen a kamerájuk ? (Ez fontos volna)

Kérlek ajánljatok nekem telefonokat, olcsóbb árkategóriában. Köszönöm. :)



2016. márc. 30. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ennyiért a Xioami Redmi 3 a legjobb.

[link]

2016. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Pontosítva ez:

[link]

2016. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Matta Elemer ***** válasza:
0%
Hello a 3 molil közzött a huavey ami le futt de nekem ingyen se kéne ojan szar a felület meg a hillikon proci is gyenge am bisztos hogy igazuk van én egy éve vettem sonyi m2 ött akkor volt rajta android 4.3 most egy év utàn is támogatják a telot 5.1.1 éss uj bulid verziot is kappot nem laggol csak ha nem értel a telefonok hoz mivel mindig ha el éri a ram 90 százzalékot akkor be kell zàrni egy pár pigramot 50000 ezer de bsztos hogy a zászlos ajos telefonok tol jobb pl samsung s3 vagy x peria z nem én mondom hanem az an tutu
2016. márc. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Huawei P8 Lite, Honor 4C, vagy Asus Zenfone 2 Laser.
2016. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!