Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alapszintű érintőkijelzős...

Alapszintű érintőkijelzős telefont szeretnék venni anyunak. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szinte csak hívásra, ill.ritkábban sms-ezésre használná, esetleg lehessen vele alap fotókat csinálni. Viszont legyen megbízható készülék.
2016. ápr. 8. 06:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak arra kell akkor jobb a hagyományos telefon .
2016. ápr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de arra is hogy nem árt ha halad a korral:)
2016. ápr. 8. 07:24
 3/6 anonim válasza:

Nekem pl. Samsung Gio-m volt eddig, ami egy régebbi típus, hívásra smsre tökéletes, meg (bár az újabbakhoz képest butább) az is okostelefon, csak a memóriája, tárhelye nem optimális (már nekem, ezért cserélem le majd épp). Ha nem is pont ezt a típust, szerintem ha van számodra bevált, megbízhatónak számító gyártó, és a használt telefon vásárlása is szóba jöhet, akkor tökéletesen megfelelőeket találhatsz a régebbi típusok között. (már csak azért "használt"at írok, mert általában a boltok kínálatában mindig az újabbak szerepelnek, ezek nincsenek raktáron már)

Ha érintőkijelzős legyen, de nem feltétlenül kell "okos", a Gio előtt LG kp500asom volt, abban van kis beépített ceruza is a képernyőhöz, és azzal sem volt problémám, míg használtam (3-4 év?), valószínű ezek még olcsóbban kaphatók, ha még árulnak ilyet is. (vatera, jofogas, stb?)

Abban viszont az előttem válaszolónak igaza van, hogy ha tényleg nem használná a funkcióit akkor nem biztos, hogy csak azért mert most szinte mindenkinek van, okostelefont kell venni neki is - egy nemokos telefonnak mindig ott van az az előnye, hogy jóval ritkábban merül le, nem kell folyton töltőre dugdosni.

2016. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor vehetsz neki egy Doogee x pro-t. Vagy csak X 5-öt.
2016. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Skype és Viber hívásokat (és a többi üuenetküldő, neten keresztüli hívásokat lebonyolító appokról ne is beszéljünk) is tudna intézni, így ahol van wifi, ott - úgyszólván - olcsóbban jön ki.

Xiaomi Redmi Note 2 és Xiaomi Redmi 3 ugyanannyiba kerül az [link] webáruházaban - 50. Ezer Ft összeget kell rászánnod (nyugi teljesen más, mint az emag).

Azért is ezeket ajánlom, mert FM rádiót is lehet vele hallgatni (bár a Xiaomi Piston 3 mikrofonos fülhallgató, ugyanott 5.900 Ft-ba kerül).

A szimpla hívás és SMS kezelése is, sokkal jobb egy okostelefonnál és úhy tudom, hogy a Xiaomi is rendelkezik lopásgátló és nyomkövető funkciókkal.

2016. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tessék ez nagyon baráti árba van, ha tudsz kintről rendelni.

[link]

2016. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!