Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont választanát...

Ti melyik telefont választanátok? Iphone SE, Lumia 950, LG G4? Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy árban vannak a Telekomnál, és nem igazán tudom, hogy melyik lenne a legjobb választás. WP-s, és Androidos telefonjaim voltak eddig, almám még nem volt soha. Leginkább almát vennék most, de lehet a 4" kevés lenne (jelenleg 4.8"-es telefonom van). Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

2016. ápr. 11. 23:03
 1/10 anonim válasza:
80%

Nekem volt WP-m, androidom és most iOS-em. Elég sok almám volt. (iPhone 4, fél évvel később 4s, aztán 5s nem rég 6, ami még most is meg van. Épp egy SE-t használok, és sok rosszat eddig nem tudom róla mondani. Egyetlen hibája : Picit kicsi, de nekem ez jól jött így a 6 után.


Szóval egyértelműen az SE-t ajánlanám.

2016. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Alma kicsi, de egyszerű letisztult, nem igényel karbantartást, hozzá értést. Én ennyiért már 6S-t várnék.


LG nagyobb, erősebb, de android, csak akkor ajánlom, ha nem vagy elektronikus analfabéta. Android párti vagyok személy szerint.


Lumia hmmm na a Microsoft most le ígérte a csillagos eget is az égről. Maximális mobilitás etc. Csoporttársak istenítik. Én őt venném, :D lépjünk ki a tömegből.



/21f Xiaomi tulajdonos/

2016. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én eddig a Lumia 950-ről olvastam a legrosszabbakat (kamera, W10 stb). Hajt egy kicsit a kíváncsiság is az alma felé, de nem akarom megbánni utána, hogy egy "kis kijelzős" telefont vettem, és adhatom el egy héten belül. G4-ről általában jókat írnak, de valahogy az LG-t semmilyen téren csípem.
2016. ápr. 11. 23:32
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell számolgatni a pixeleket,de az SE 640*1136-os kijelző felbontása elég röhejes a Lumia/G4 2560*1440-es felbontása mellett.A cpu is csak 2 magos a másik kettő 6-6 magjával szemben.Lehet,hogy a 4" is kevés lenne-ahogy mondod.
2016. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
5" telefonom is kicsinek érzem. Bárhova megyek cikket olvasni vagy tanulni elég nehézkes (pl metrón, vonaton) . "Arra ott a tablet", de azt meg nem mindig rakom el. És a kelleténél többet előfordul, hogy "rámszakad" 0,5-1-2 óra szabad idő a suliban vagy vonaton. És akkor is legalább nem a falat nézem. Tanulok, olvasok, később annyival több szabad időm marad.
2016. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

"# 4/5 Időpont ma 23:32"


Egyet kell értenem. Tisztelem az Applet, csak az árazásukat nem. Ez egy király telefon lenne 50-60k forintért. De így nem az. """""státusz szimbólum"""""" aki így gondolja, az meg is érdemli :D

2016. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Én lg G4 veném meg .vagy végső estben az almás telefon .
2016. ápr. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
+1 iPhone SE
2016. ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
G4-re esett végül a választás, köszi mindenkinek, mentek a zöld pacsik!
2016. ápr. 12. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az Iphone SE,nekem az a legszimpatikusabb a felsoroltak kozul 😀
2016. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!