Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K8 LTE vagy pedig Microsoft...

LG K8 LTE vagy pedig Microsoft Lumia 640?

Figyelt kérdés
Van valakinek esetleg tapasztalata valamelyik tipussal,melyik megbizhatóbb?
2016. ápr. 30. 08:16
 1/6 anonim válasza:

Az a helyzet, hogy amennyire a WP8 eleinte mekkora sikert aratott 2013-14-ben,olyan gyorsan is visszaestek a létra legalsó fokára.


2 évig volt birtokomban egy HTC 8x,és bár nem mondhatom, hogy nagyon bánom a megvételét, de szinte biztos vagyok benne, hogy többet nem lesz WP-s telefonom. Nem szeretnék most regényt írni a tapasztalataimeól, egyenlőre maradjunk annyiban, hogy kiforratlan rendszer.


Tehát androidra váltottam. Nem mondhatom, hogy 100% osan meg vagyok vele elégedve, ugyanis néha előfordulnak idegesítő akadások,de sokkal életképesebb rendszer, mint a WP. (amúgy annak ellenére, hogy a wp a folyékonyságáról híres, szinte minden nap találkoztam a több másodperces "betöltés" felirattal. [Ja, hogy ez nem lagg]).


Nem lebeszélni szeretnélek róla, de ajánlom, hogy olvass aktuális fórumokat a wp-ről.



Az LG K8-ról olvass teszet,talán mobilarénán megkapod.


Amúgy más választásod nincs, csak ez a kettő?

2016. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még esetleg valamelyik Huawei típus jöhet szóba,vagy samsung, ebben az ár kategóriában (70 ezer forint).
2016. máj. 1. 15:56
 3/6 anonim válasza:

Abban az árszegmensben nem igazán van.


50k körül kaphatod meg a P8 Lite-ot.Megjegyezném,hogy nekem is ilyen telefon van a birtokomban.


Esetleg még ott a Honor 6 Plus,viszont ez drágább 15 ropival.

2016. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyenek a tapasztalataid a P8-assal?azt olvastam rola hogy gyenge az aksi,meg hogy a képernyő nehezen látható napfénynél.
2016. máj. 1. 21:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg még a Samsung galaxy j3 is szóba jöhet,elég meggyőzőek a paraméterei.
2016. máj. 1. 21:42
 6/6 anonim válasza:

A J3-ban lévő Snapi 410 nem épp egy erőmű,de célnak persze megfelelhet.Bár a P8 Lite-ban lévő Kirin 620 azért jóval jobb nála.


Az akksi idő tényleg nem nagy durranás amúgy,de nem mondhatom azt,hogy nagyon zavarna.Amennyiben nem egész nap nyúzod,az estét kibírja.Tényleg nagyon felhasználásfüggő.Ma például kb 70 százalékig merítettem le,pedig használtam,ha nem is túl sokat.(Igaz,hogy a délbe keltem :D)

De nem egyszer fordult elő,hogy du. 7 órakor már 10%-nál tartottam.

Összességében átlagosnak mondanám az akksit,szerintem a legtöbb telefon se tud többet felmutatni ilyen téren.


A fényerő pedig....Azt se mondanám kiemelkedőnek,de rossznak sem.Van olyan opció,hogy olvashatóság megnövelése napfényben.Kontrasztosabb lesz a kép,sokat segít.

2016. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!