Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows 10 mobile (tehát...

Windows 10 mobile (tehát telefon! ) rendszert használóktól érdeklődöm: Milyen hibákat tapasztaltok, történtek-e már módosítások, ez idő alatt?

Figyelt kérdés

Szeretném egyértelművé tenni, hogy kizárólag a rendszert használók tapasztalata érdekel.

Érdekel, mikor váltottatok win 10-re, milyen kezdeti hibákba futottatok bele, ezekből javítottak-e már valamit?

Szeretnék majd váltani, de egy 3 napos teszt során szamomra még sok negatívumot tapasztaltam, amit hosszú távon nem tudnék tolerálni. Ezeket szeretném általatok figyelemmel kísérni. Minden érdemi választ köszönettel fogadok.



2016. máj. 1. 08:39
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
utolsó vagyok: Ja és kifelejtettem, hogy a postánál (gmail) ha választ akarok írni, szürke az elküldés és az elvetés gomb.
2016. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ. Most, hogy egyre több fórumra látok rá, elég világosnak tűnik, hogy ez a rendszer még mindig félkész és látva a balf...kodást, ez még sokáig félkész is marad. Vannak páran, akik az egekig magasztalják, de ők vagy nem használják telefonáláson kívül semmi másra a telefonjukat, vagy valami kivételes szerencséjük volt. A 3 napos ismerkedés során én is több hibát tapasztaltam, mint pozitívumot. Így viszont nem tudom, mi a fenére fogok váltani, ha egyszer kimúlik a telefonom.
2016. máj. 8. 07:56
 13/26 anonim ***** válasza:
Jellemzően csak a wp fanok magasztalják, az ismerőseim körében se elégedettek a w10-el. Bár ők másabb problémákról számolnak be mint én. Félkész vagy sem az nagyjából mindegy, mert a 8.1 se volt tökéletes. Én magam megbántam a wp-s döntést, még egy kicsit rá kellett volna dobnom az árára és vehettem volna egy használható androidost. Hiába mondják hogy x idő múlva már lassul, nem lehet úgy használni, mert jelenleg a wp-m elég korlátozottan tudom használni. Azt tudom hogy a következő telefonom nem wp lesz.
2016. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Tökéletesnek a 8.1 sem tökéletes, de semmi bosszantót (legalábbis számomra) nem tapasztalok rajta. Kb 4 éve használok WP-t, eddig szerettem is. Az androiddal a világból is ki lehet kergetni, almáshoz meg nem keresek eleget.
2016. máj. 8. 20:10
 15/26 anonim ***** válasza:
Na ja az android akkor jó ha beruházol rá, és még akkoris meg vannak a hibái, bár jelenleg jobb mint a wp.
2016. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Lumia 930-on használom a rendszert és semmi problémám nincs. Nekem jóval gyorsabb lett. A kamera app megfelelően működik, a zenelejátszó is rendbe van habár elég elba***ttul néz ki. Eddig nem fagyott egyszersem. Appok közül is minden megfelelően működött. Az egyetlen dolog ami nem tetszett az az Edge. Van hol gyorsabb néhol lassabb. Ismerőseim között is sokan panaszkodnak a wp-re bár sose volt nekik... Egy tény viszont hogy sok app eléggé kidolgozatlan még, pl messenger. Tapasztaltam azt is hogy akiknek lassabb lett a telefon azok gyakran alacsonyabb kategóriába tartoztak amiket ugyan támogattak de nem volt meg bennük teljesen a megfelelő hardware. Szerintem jelenleg annak éri meg wp10 használnia aki egy flagship vagy ahhoz közeli hardware rendelkező eszköze van.
2016. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Appok közül is minden megfelelően működött. Az egyetlen dolog ami nem tetszett az az Edge"

Na nálam meg az edge ami miatt nem került vissza a 8.1. Összességében jobb mint az explorer, mondjuk konkrétan ezt az oldalt sokkal rosszabban kezeli, de a többit, egész jól jobban mint az explorer.

Nem volt wp-jük és panaszkodtak :D Egyébként tényleg sok a hibája, de valaki csak úgy panaszkodjon ha használja is. Mondjuk nekem a használó ismerőseim is panaszkodtak, meg én mint használó is.

"Egy tény viszont hogy sok app eléggé kidolgozatlan" : Szerintem ez nem is nagyon fog változni wp-n, amíg mi várunk erre az androidos használja.

A flagshipet hagyjuk, az elvileg a 950, megjelenésekor só sok bajjal küzdött a w10m miatt. [link]


Wp kategóriában szerintem csak az olcsóbbak vannak rendben, nem a készülék miatt rossz a nagyobb kategória, hanem a rajta futó oprendszer miatt. Bár már a w10m elérte a használható szintet, de még így sincs előny az androiddal szemben, csak az ára az olcsóbb készülékeken. 70-90 000 körül már az android felé billen a mérleg szerintem.

2016. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Miután egy "félkész" (még most is az) rendszert raktak a 950-re igy persze hogy bukták.
2016. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértek veled.
2016. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, hogy megosztottátok a tapasztalataitokat!
2016. máj. 22. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!