Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti kibírnátok fél évig, azaz...

Ti kibírnátok fél évig, azaz hat hónapig mobiltelefon nélkül?

Figyelt kérdés
Ha nem fényképezhetnétek/szelfizhetnétek, ha nem tudnátok senkit felhívni és nem hívhatnának benneteket a telefonotokon? Ha nem tudnátok megnézni, hogy hány óra van és ha nem hallgathatnátok zenét a vonaton utazás közben? Kibírnátok ezt?

2016. máj. 1. 10:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem, a fényképezés, és hasonló nélkül kibírnám, meg a zene nélkül is és karórám is van, de ma már, ha nem vagy elérhető mobilon, akkor több esetben a munkádat is elfelejtheted, illetve fel sem nagyon vesznek sehova, mert ahhoz is minimum 1 telefonos elbeszélgetés kell.
2016. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fényképezőgép erre való, van zsebrádió is, és MP3 v mp4es lejátszó is, ez simán leküzdhető, a szelfizés helyett meg álljon be az illető a tükörbe és ott pózolgasson magának, ha már annyira elégedett önmagával, nem kell ahhoz telefon.

De!

Nagyon nagyon rossz lenne ha nem tudnám felhívni a családomat, fél évig biztosan nem tudnék senkiről, az rettenet rossz lenne - mivel messze vagyok tőlük. Minden felhasználófüggő. Bár ez is valamilyen szinten leküzdhető ha van internetkávézó mert onnan ugye lehet voip hívásokat indítani :) Elvileg minden megoldható. De ha olyan walking dead féle leállásra gondolsz, akkor az brutál lenne.

2016. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MZ.per.X ***** válasza:
60%

Fényképezőm van, szelfizni a hülyék szoktak, órám van, mp3 lejátszóm van, laptopom van, könyveim vannak, máris ki lenne váltva.


Másrészt az okostelefont nem függőségként hanem lehetőségként kell megélni. Egyrészt praktikusabb hogy ott van minden egy kis készülékben, másrészt van egy csomó funkciója, ami jól jön.


Alap fényképezéshez például sokkal jobb mint egy kis kompakt gép, nem kell külön cipelni, és sokkal könnyebben visszanézhetők, törölhetők a képek, vagy asztali gépre is hamarabb átmásolom a kész képeket.


Zenét meg miért ne hallgassak ha egyszer van? Vagy ugyanígy simán jobban szeretek telefonról olvasni már mint könyvet cipelni magammal. De egy alsó kategóriás telefon is simán lejátszik bármilyen filmet, sorozatot. Nekem nem kell hifi, 5.1 hangfal, 150 centis tv...elég a telefon ezekre.


Vagy szeretem tudni milyen idő lesz, mennyivel egyszerűbb azonnal látni, vagy a fáljaimat bárhonnan elérni. Teamviewerrel még az asztali gépem is kezelhetem. Vagy telefonról tanulok angolt, ahol hallom és látom is, sokkal interaktívabb mint könyvből nyersen.


Híreket is sokkal egyszerűbb telefonról mint újságból, és ingyen is van, nem pazarlom a papírt. Vagy munkahelyen még online nyomtatás is megy vele. Plusz telefonról kezelem a bankszámlámat, a telefonszámlámat. Mennyivel egyszerűbb mint várni a postást a csekkel.


Vagy ha csak egy kis jegyzetet írok fel, a papír fecnit elhagyom, a telefont meg jobb esetben nem.


Vagy ott vannak az offline térképek, bármikor eljutok bárhova, ismeretlen városban is, vagy van MÁV. volán, helyi menetrend alkalmazás.


De a legfőbb még mindig a telefonálás. Alapból olyan a munkám, hogy napi 10 embert kell hívjak, ráadásul a családom is messze lakik, szóval velük is csak telefonon tudom tartani a kapcsolatot.


De ha mondjuk most lennék általános, vagy középsulis, akkor kibírnám.

2016. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében telefon nélkül én igen. A lényeg, hogy ne unatkozzak, így például online filmnézés, netezés, és játékok, ezek sokkal jobbak pc-n vagy laptopon, bármeddig el tudok lenni velük.

Bár telefonnál nekem fontos a jó kamera, de ha nem fényképezhetnék, nem baj, anélkül is megvagyok. Telefonálás nélkül meg nem is baj, néha jólesik egyedül visszavonulni kicsit a nyüzsgéstől.

2016. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

fél év? nemáá..fél nap is problémás...

a napi munkához alapból kell, a családi kapcsolatok tartása, fényképek készítése szintén nélkülözhetetlen.


Pénteken letérdelt a szolgálati telefonom, azóta se kép, se hang...totál csend..félelmetes.

2016. máj. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!