Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emelt díjas sms küldésének...

Emelt díjas sms küldésének engedélyezése?

Figyelt kérdés
Igazából egy számítógépes játékhoz szeretnék venni valamit de telefonon keresztül (vodafonos vagyok) és azt irta ki hogy nem engedélyezett az emelt díjas sms küldése, megprópáltam hívással is de akkor azt írja hogy az emelt díjas hívás nem engedélyezett, mit tehetnék mit kell átállítanom? (azt már próbáltam hogy egy vodafonos kodot elküldtem azért h engedélyezze de azt se engedte)

2016. máj. 3. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi nem az ügyfélszolgálat vagyunk.

Hívd őket.

2016. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerződéses vagy feltöltős?
2016. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Feltöltős
2016. máj. 3. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
A feltöltősnél percek vannak nem levonható összeg. Rá kell még tölteni akkora összeget amit az emeltdíjas szolgáltatás le fog vonni, de ugy hogy ne legyen belöle szintén perc hanem maradjon meg mint pénz hogy legyen miböl levonják.
2016. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!