Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont és letilto...

Vettem egy telefont és letiltották?

Figyelt kérdés
Vettem két hónapja egy Samsung Galaxy s6-os telefont. Két napja letiltották, számla nem fizetés miatt. Sajnos adásvételit, meg semmit nem írtunk. Mit tehetek?
2016. máj. 4. 20:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Vidd szepen el egy gms-be es kb 3000ftert kiutik neked es nem lesz letiltva.


En jofogason vettem telot és ra 1 evre lett letiltva

2016. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló, miután megcsinálták azonnal tudtad használni, úgy mint azelőtt?
2016. máj. 4. 23:46
 13/20 anonim ***** válasza:
Na állj! A kiütés az függetlenítést jelent. Ami annyit tesz,hogy minden kártyát el fog fogadni. De attol még le lesz tiltva. Imeit kell változtatni és utána tudja majd használni. Igen azonnal. Nade....ez most már nem ugy van mint rég,hogy arra cseréled amire akarod. Most nem megyek bele a részletekbe. Röviden: 1. Imeit ezen a telon tuti meg lehet változtatni. 2. 3000nél azért ez sokkal többe fog kerülni.
2016. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Utolso.


Ugy ertettem a kiutest h megcsinaljak a h ne legyen letiltva.


Nalam anno 3ezer volt ez 2 eve.


Elkell menni es megkell erdeklodni gsmben h ma mennyibe kerul ez.

2016. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
az regen volt igy van. irtam is,hogy most mar nem ugy mukodnek a dolgok. nem irom le a varazs szavakat,hogy mit kell irni a teloba,hogy minden jo legyen, de megoldhato az a lenyeg. de az 3000 x 5 lesz ennel a telonal. termeszetesen vannak uj telefonok amik megirhatok 3000-ert, de az s7 nem az kategoria
2016. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
S6-ról van szó.
2016. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ugyan az a vedelem van rajt. bocsanat, elirtam.
2016. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mostmár csak az a kérdés, hogy elkövetett e törvénysértést, illetve bűncselekményt, aki eladta nekem a telefont. Megéri e feljelentést tenni ellene? Aki jártas ebben kérem írjon valami okosat.
2016. máj. 5. 21:54
 19/20 anonim ***** válasza:
ismered az eladot? en mar reg meglatogattam volna par haverral.
2016. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá elhiheted, de nem ér annyit hogy én kerüljek esetleg összeütközésbe a törvénnyel.
2016. máj. 6. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!