Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy telefont olyan könnyű...

Egy telefont olyan könnyű feltörni? (jelszavas lekódolásra értem)

Figyelt kérdés

Szóval az elején leszögezném hogy nem akarok feltörni egy telefont sem.Csak ismerősöm mondta hogy nagyon könnyen fel tudná törni a telefonomat.Én nem igazán értek ehez.Ezért érdekelne főleg olyan véleménye aki tényleg képes erre szóval feltud törni egy telefont.

Ha például nem találgatós módszerről beszélünk hogy mondjuk eléggé ismer engem ahoz hogy tudja a születési dátumom,házszám..stb. De ez lényegtelen szóval nem próbálkozós módszerrel törné fel (ha egyáltalán megpróbálná) mert mondtam neki hogy egy teljesen random számkombináció a jelszavam.

Ez ilyen egyszerű lenne?Ha valahogy fel is lehet törni akkor ahoz mennyi idő szükséges?



2016. máj. 6. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
.
2016. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Add a kezébe, és mutassa meg! Nem fog sikerülni.

A feltörés alatt amúgy mit értesz pontosan?

2016. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Állítsd vissza gyári állapotra, tegyél rá jelkódot, aztán add oda neki. Majd kiderül :-)
2016. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Iphonet nem androidot windowst igen. Ráköti a gépre, a gépre netről letöltött programmal, hozzáférést kap a telefon beállításához, majd ott gyári beállítás és meg is van. Nem akkora ördöngősség :-)
2016. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szóval iPhonet nem?
2016. máj. 6. 19:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Iphone nem. Nem lehetetlen, de a világon kb. csak pár ember tud. Az fbi most fizetett valakinek, 1 millió dollárt, hogy feltörjön egy ilhonet. Szóval jah, elég nehéz...
2016. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Adok egy telefont, amin sem android, sem windows, sem IOS nincs, mert az egy telefon, és nem más.

Fel tudod törni?

2016. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ne engem kérdezz.:D
2016. máj. 6. 19:28
 9/16 A kérdező kommentje:
Több mint valószínű hogy én nem tudnám.
2016. máj. 6. 19:29
 10/16 anonim ***** válasza:

A feltörés és a gyári visszaállítás nem ugyan az!

Feltörés az amikor hozzáfér a támadó a másik adataihoz. Gyári visszaállításnál viszont törlődnek az adatok mielőtt használatba vehetnéd!

2016. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!