Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 60-70ezer FT-om, amit...

Van 60-70ezer FT-om, amit okostelefon vásárlásra költenék. De melyiket válasszam? Esetleg mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Gondolkodom az iPhone 4s-en, amit elég jó áron jó forrásból be tudnék szerezni.

Érdekel még a Huawei P8 Lite és a Samu Galaxy S5 Mini.

Ha Sony-tól vagy bármilyen gyártótol lenne jobb telefon ebben az árban, melyiket választanád? Miért? És miért nem? :/

Köszönöm a válaszokat :D



2016. máj. 18. 17:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Megköszönném :D
2016. máj. 18. 17:30
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Hetedik válaszolónak:

Nem tudom, hogy a mondatomban melyik szóval utaltam arra, hogy egy az Androidosokra vonatkozna.

Másrészről sajnos analfabéta vagy e téren, mert nem 4-ről volt itt szó :)


Számtalan Androidos telefonom volt, legutóbb egy S5. Nagyon-nagyon megbántam. Alig voltak alkalmazásaim. Jóformán csak zenét hallgattam rajta meg Messengeren chateltem. Arra is használhatatlan volt.

Utána iPhone 5, ami köztudottan egy öregebb telefon, gyengébb képességekkel. Egyedül azért szeretném leváltani, mert nincs Touch ID.

Ezek után engem győzködhet bárki :)

2016. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ha egy 16-32 gb-os iPhone 5-öt be tudok szerezni, akkor nekem annyi elég is lesz.

Nem a legújabb iOS, a legújabb készülék izgat, hanem hogy egy használható NEM Androidos készülékem lehessen, és fátylat borítsak a szenvedésre az Androidban.

Csalódtam benne :P

2016. máj. 18. 17:39
 14/22 anonim ***** válasza:

Egy idő után fontos egy iOS frissessége, mert egyes alkalmazásoknál feltétel egy bizonyos operációs rendszer elérése.

Egyáltalán nem vagyok beképzelt, ez vált be. Megdolgozom a telefonért, ahogy a mindennapjaimért is. 17 évesen.

2016. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Értem.Arra a kérdésre tudnál felelni, hogy használtan mennyiért tudnám beszerelni az iPhone 5-öt? 16/32 gb-os verzióban? :/ Köszi.
2016. máj. 18. 17:57
 16/22 anonim ***** válasza:

Használtan 50 ezerért, de akár 45 ezerért is kártyafüggetlenként.

Persze ez az alsó határa, szóval a 16GB-os kiadás.

Pár ezerrel többért ki lehet fogni, ha figyelmes vagy talán már 50-ért is :)

2016. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Németországban nem becsülik meg annyira a használt készülékeket. (Pedig semmi bajuk, csak használták őket kicsit..)

Úgy értem, itt olcsóbb egy használt telefon.Lehet kifogok egy jót :3 Köszönöm mindenkinek! :)

2016. máj. 18. 18:05
 18/22 anonim ***** válasza:

4. - 12 . válaszoló.

"Androiddal tudod az a bajom, hogy nem képesek optimalizálni. Hiába a specifikáció , semmit nem ér. A sok naiv ember mind bekajálja.Azt se tudják 'tán mi a RAM vagy Mpixel".

Ez mit jelent szerinted? Ezt az androidosokra írtad . Büszke lehetsz magadra.

2016. máj. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%

Talán nem volt igazam? Szinte nem ismerek olyan embert, aki elégedett lett volna.

Mellesleg új mondatba kezdtem.

Nem gondolom, hogy bármi jogod lenne engem minősíteni.

Legyek tudod nagyképű, de egy iPhone presztízst ad, amire képtelen bármilyen android rendszerrel ellátott készülék. Tetszik vagy sem, ez van.

2016. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Egy telefont ne azert vegyel mert "ez a divat". En ajanlani tudom a Lenovo A7000-t. 60000 Ft es minden forintot meger, szerintem a teljesitmenye viszont feler egy 120000-130000 Ftos telojehoz. Szerintem az Iphone nem olyan jo valasztas mivel nem bovitheto a memoriaja, es tul van arazva (ugyanugy mint mar a Samsung is)
2016. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!