Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?

Zsoca1919 kérdése:

Mi baja lehet a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Most vettem egy AKAI Glory L5 mobiltelefont haveromtól pár ezer ft-ért mert valamiért bekapcsolom a telefont és rá nemsokra azt írja a telefon hogy kérem üsse be az Adatvédelmi Jelszót. Mit akar ez jelenteni? SIM kártya nincs benne, ha van benne akkor is ezt csinálja. Az egész úgy kezdődött hogy haver kivette a zsebből, még használta egy kicsit, majd fekete kép és bejött az hogy üsse be a jelszót. Valami ötlet?

2016. máj. 26. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
szervízbe vele
2016. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mi okozhatta ezt a problémát?
2016. máj. 26. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe csinálnék egy hard resetet ha akkor se jó, vissza a havernak.
2016. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezen még a hard resetet se tudom hogy hogy kell csinálni, ezen nem olyan. Hang fel + bekapcs. Utána recovery mode. Aztán bejon az Android jel ahogy a melkasa fel van nyitva, abban Piros háromszögben felkiáltójel, és ez alá a kép alá annyit ír csak hogy nincs parancs. Egyébként direkt vettem meg a telót, mert hát 2 hete vette és még látok benne reményt, így 5 ért megvettem. Egyébként ő a tescoba vette.
2016. máj. 26. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a nincs parancs jelenik meg akkor lehet valamit még meg kel nyomni pl https://www.youtube.com/watch?v=pVkYFAkaxwM
2016. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Erre a problémára volt megoldás youtube-on, én azt meg is csináltam csak éppen hiba fogadott, és most a telefon be se kapcsol, ezt így a szerviz fogadni fogja?

Ezt csináltam: https://www.youtube.com/watch?v=SwwX1lI6AtE

2016. máj. 26. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:
haveromnak pont ilyet loptak el múltkor.. a tesco környékén..
2016. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De dobozostól mindenestől? xD
2016. máj. 26. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
hát.. még a blokk is a kezében volt szerencsétlennek..
2016. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!