Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak?

Mi a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Előzmények nélkül, mikor fotóni akarok, belépek a kamera alkalmazásba és ahol a megjelenített kép kéne legyen, ott teljesen fekete a képernyő, minden más a megszokott helyén van (pl fotózó "gomb"). Pár másodperc múlva kilép és kiírja: " a Galéria alkalmazás sajnos leállt".

Már volt egyszer ilyen, akkor kb 3 hét múlva helyrejött, mindent ugyanúgy csináltam, mint addig (napi rutin megvolt, egyszer sem merült le teljesen, próbáltam újraindítani, de semmi nem változott) aztán helyrejött, készítettem kb 40 képet (kirándúltunk) aztán egyszer csak újra ez lett a baja, megint próbálkoztam, 5-ször indítottam újra, de semmi...

Mut tehetnék?



2016. máj. 26. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hard reset
2016. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Hard Reset megfogja oldani,kivéve ha hardveres a probléma,de arra nagyon kicsi az esély.

2016. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még mindig #1


Milyen telefon?

2016. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olcsóbb lenovo.

Hogyan kell hard resetelni? Hol találom meg? (Gondolom a beállításokban, csak ott hol?)

2016. máj. 26. 20:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Most kiírta, hogy " Gyári készlet tesztje" és nem tudok kilépni belőle... Mi ez? Még sosem talákoztam vele... Mit csináljak?
2016. máj. 26. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Kikapcsoló gomb+hangszoró gombok valamelyike kombó 1 percig nyomvatartva és bedobja a menüt. Ott hangerőszabályzó gombokkal tudsz lépkedni a dolgok között. Factory Reset néven találod.


!FONTOS! Ha a képeid a belső tárolón vannak,vagy fontos dolgok vannak,és nem SD-n akkor azokot mentsd át gépre,mert elveszik az összes.

2016. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!!

Megcsináltam, minden rendesen működik. Nagyon köszönöm! :)

2016. máj. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!